Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Jaromír Jágr je borec! Fotky své přítelkyně ze striptýzového baru přešel s humorem! Co vzkazuje redakci eXtra.cz mama Džegr?

Jarda Jágr je kavalír! O fotkách věděl a je v klidu.
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 13 fotografií
Jaromír Jágr se rozhodl, že svou přítelkyni podrží. Ukázal, že je velký borec, a celou kauzu přešel s humorem. Co říká ohledně fotek ze striptýzového baru, které jsme dnes uveřejnili?

Veronika Kopřivová se dnes musela vyrovnat se svou minulostí. Ukázalo se, že bavila pány v Německu ve striptýzovém klubu.

Bylo otázkou, jak na celou kauzu bude reagovat Jaromír Jágr. Ten se ale ukázal jako skutečný hrdina a za Veroniku se postavil. Na Facebooku uvedl, že o fotkách už dávno věděl.

Je dobře, že Jágr si dovolenou v Česku kazit nenechá a celou situaci bere s humorem. Jen by si přál, aby se každý staral o sebe. A na dotaz webu eXtra.cz, co říká mama Džegr na fotky případné snachy, přišla geniální odpověď.

„Kdybych na to měla postavu, tak bych šla tancovat taky,“ uvedla Jágrova maminka.

Veronika Kopřivová zatím působila jako holka z Teplic, která ví, co chce. Hodně času trávila s hokejisty i fotbalisty a čekalo se, koho uloví. Nakonec je to legenda světového hokeje. Nyní slavný pár řeší první vážný problém, bude zajímavé sledovat, jak silná jejich láska je.

SLEDUJTE EXTRA.CZ, BĚHEM ÚTERÝ PŘINESEME DALŠÍ ŠOKUJÍCÍ PODROBNOSTI!

Související články

Další články