Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Jaromír Jágr dojal fanoušky: Na Den seniorů ukázal milovanou babičku Marii (97)

+ Dalších 6 fotografií
Ukápne slza
Jaromír Jágr (47) zase jednou pobavil, ale i dojal své fanoušky. Legendární hokejista se na Mezinárodní den seniorů pochlubil svou babičkou Marií, které už je 97 let. Společnou fotku vystavil na Instagramu a připojil i vtipný příběh o tom, jak snímek vznikl.

Mezinárodní den seniorů nepatří mezi nejznámější, ale už si ho začínají všímat i celebrity. Výjimkou není ani Jaromír Jágr (47), který na sociální síti ukázal svou babičku Marii (97).

„Fotka s babčou, 97 let. Dnes je 1. října a to je Den seniorů. Při fotce jsem se i zasmál. Říkám: babi, pojď se vyfotit. Pak se babka podívá na tu fotku a ptá se mě: hele, tebe poznám, ale kdo je tohle? A já: to jsi přece ty. A ona: Já? Ježíšmarjá, tak to nikomu neukazuj. Neboj, neukážu, dám to jen na Instagram,“ napsal pobavený Jágr.

„Miluji babi. Udělejte si také dnes fotku s babi nebo s dědou a podpořte tento den. Všichni jednou budeme staří,“ dodal legendární hokejista.

Jarda příběhem a fotkou pobavil i dojal své příznivce. Popřáli jste prarodičům k jejich významnému dni?

Mohlo by vás zajímat

Další články