Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jaromír Jágr chystá revoluční setkání s fanoušky: Za čtyři tisíce bude odpovídat na otázky

Jaromír Jágr chystá revoluční setkání s fanoušky: Za čtyři tisíce bude odpovídat na otázky
Zdroj: Se souhlasem Jaromíra Jágra
+ Dalších 8 fotografií
Setkání s Jágrem
Bič boží a národní poklad Jaromír Jágr (47) promluví ke svým příznivcům, kteří si za to budou muset zaplatit skoro čtyři tisíce. Kdo by chtěl ušetřit, může na pokec s hokejistou přijít za tisícovku, nebude však sedět vpředu. Co přijde na přetřes? Prý všechno kromě sexuálních poloh!

Jakou polohu má Jaromír Jágr (47) v posteli nejradši? Tak to se nedozvědí ani ti fanoušci, kteří si na setkání s legendárním hokejistou koupí ty nejdražší lístky. "Na nejoblíbenější pozici v sexu odpovídat nebudu, jinak ale není téma, se kterým bych měl problém," vzkázal na tiskové konferenci.

Svým příznivcům bude Jágr vyprávět o životě 10. června 2020 na show Noc s legendou v pražském Foru Karlín.

"Jsem zvědavý, co lidi zajímá. Nebudu ale vyprávět jen o hokeji. Tam není nic, co bych už neřekl. Budu mluvit hlavně o tématech, o kterých jsem tolik nemluvil. Bude to můj životní příběh. Nejsem svatoušek a lidi si to nemyslí. Neříkám, že jsem perfektní a ani si to nemyslím. Mám možná víc chyb než ostatní. Život ale není o chybách," prohlásil hokejista, který si prý přál, aby vstupenky na galavečer byly co nejlevnější.

Za čtyři tisíce podpis i postavička

Ta nejhorší vyjde na 990 korun, za trošku lepší výhled zaplatíte 1 990 korun. Každý další druh lístku už zahrnuje setkání s Jardou Jágrem a cena se šplhá z 2 490 korun až ke 3 990 korunám. Za tuto částku už obdržíte i podepsanou kartičku a postavičku!

Hosty nebude čekat pouze Jágrovo povídání, večer bude rozdělený do tří třetin a během každé přestávky vystoupí zpěváci.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy