Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jaromír Jágr byl nesnesitelný a krutý ke svým spoluhráčům, tvrdí legenda NHL

Legendární kanadský komentátor Gord Miller přinesl trochu jiný pohled na
Jardu Jágra.
+ Další 4 fotografie
V České republice Jaromíra Jágra (45) všichni milují a uznávají. V Kanadě je to ale trochu jiné. Někteří hráči a komentátoři ho rádi nemají. Na hokejovou hvězdu nyní zaútočil legendární kanadský komentátor Gord Miller.

Zdá se, že Jaromír Jágr (45) definitivně opustil NHL. A někteří komentátoři to považují za příležitost si do Jágra kopnout. Nejdále zašel uznávaný kanadský komentátor Gord Miller. Ten tvrdí, že Jágr je na ledě excelentním hráčem, v kabině se ale chová krutě ke svým spoluhráčům.

„Někteří hráči z Pittsburghu a Washingtonu i dnes řeknou, že šlo o jednoho z nejhorších spoluhráčů, kterého kdy měli,“ uvedl Miller v rozhovoru pro rádiovou stanici TSN 690. Miller tvrdí, že Jágr se ke spoluhráčům choval nesnesitelným způsobem a někdy je urážel.

Miller také přidal jednu nehezkou historku. „Mrzí mě to, ale občas byl velice krutý ke svým spoluhráčům a nestyděl se za to. Pamatuji si, jak měl jeho spoluhráč Boyd Gordon z Washingtonu problémy se zády. Nemohl vůbec sedět, tak v letadle radši ležel, aby bolest vydržel. Jágr za ním jednou přišel po tréninku a říká: Nechceš radši seknout s hokejem? Jsi k ničemu,“ tvrdí Miller.

Taková kritika je hodně překvapující. Kanaďané Jágra obecně moc nemilují. Pamatují si, jak český výběr vyřadil Kanadu v boji o olympijské finále v Naganu. Pohled na brečícího Waynea Gretzkyho trápí kanadské fanoušky i po dvaceti letech…

Mohlo by vás zajímat

Další články