I když by na to božský Jarda už měl dávno věk, aby se stal tátou, stále své otcovské povinnosti odkládal na dobu pozdější. Asi hledal ideální partnerku. Věříme, že hokejová legenda bude dobrým tatínkem. Veronika taky nějak roli matky zvládne. Ale co babičky?

Jardova rodina totiž stále nemůže skousnout Veroničinu minulost. Jágrova matka by vnouče i třeba uvítala, ale od nějaké holky od tyče?

Podle našich informací mama Džegr chce, aby se Jarda zatím věnoval hokeji a později si našel někoho přijatelnějšího. Děvče od tyče dámou nikdy nebude, ať se snaží sebevíce. Pokud bude mít Jarda dítě právě s Verčou, bude reakce babičky Jágrové hodně chladná.

Ale také matka Kopřivové nebude mít na povinnosti babičky příliš času.

Nejenže kadeřnice z Teplic se svou mámou není moc v kontaktu, ta se ještě provdala do Německa, tak těžko by létala na Floridu, nebo kde zrovna bude Jarda hrát, aby se o miminko postarala. A to přesně i paní Jágrová, která má spoustu práce na Kladně se statkem a netváří se, že by chtěla být babičkou na plný úvazek.

Jenže zamilované hrdličky tohle asi nezajímá, přeci jen má Jaromír na kontě tolik peněz, že si můžou dovolit celou armádu různých chův, na které si jen ukáží.

Za jak dlouho se bude Veronika zakulacovat, to si ještě chvilku počkáme, ale jako klasická zlatokopka by chtěla mít bejby co nejdříve. Spekuluje se, že už dávno vysadila prášky a tak je možné, že malý Jágr je už na cestě.