Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Jaromír Jágr a jeho Dominika jsou spolu už rok! Hokejová legenda vypadá lépe než kdy dříve

Jaromír Jágr a Dominika Branišová: Po jejím boku jen kvete
Zdroj: foto Jaromíra Jágra / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
galerie

Hokejista Jaromír Jágr (49) a modelka Dominika Branišová (27) se společně bok po boku objevují již přes rok a láska jim jenom kvete. Půvabná Dominika se přestala skrývat před světem sociálních sítí a Jaromír vypadá skutečně spokojeně. Připomeňte si nejen nejnovější, ale i tu nejstarší fotku, kterou pár přesně před rokem potvrdil svůj vztah.

O vztahu hokejisty Jaromíra Jágra s modelkou Dominikou Branišovou se začalo spekulovat minulý rok v červnu, kdy spolu byli spatřeni ve Špindlerově Mlýně, tehdy byla Dominika považována za "neznámou krásku". Po odhalení jejich vztahu se Dominika stáhla ze všech sociálních sítí a dokonce smazala i své snímky.

Nakonec se však ukázalo, že jejich vztah nemusí být pouze spekulativní, ale skutečně tvoří pár, což potvrdil i Jaromírův příspěvek na sociálních sítích, kde zvěčnil svou lásku u večeře, kam připojil i píseň My Oh My od kapely Slade. A Dominika se začala postupně vracet na sociální sítě, kde mají s Jaromírem již několik společných zamilovaných momentů a zdá se, že jim láska skutečně svědčí.

Seznámení

Dle všeho se měl Jaromír se svou Dominikou seznámit již začátkem února roku 2020 ve známém pražském klubu, kde Dominika pracovala jako manažerka a starala se o VIP klientelu, což byla jednoho večera i česká hokejová hvězda.

Jaromíru Jágrovi zatím žádný vztah nevyšel, jeho bývalé přítelkyně jsou nyní většinou šťastně zadané s jinými muži a on sám se nikdy neoženil a nemá děti. Hokejoví příznivci proto čekají, kdy se česká legenda rozhodne usadit, založit rodinu a především se kterou ženou se tak stane, zda to bude právě půvabná Dominika Branišová, je stále ve hvězdách.Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy