Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Jaro v Ulici plné zvratů: Příchod nových postav, návrat milovaných starých a vztahová dramata

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 30 fotografií
ulice
Jaro v Ulici bude skutečně záživné. Objeví se nové postavy, vrátí se ty, na jejichž tváře mnozí diváci už zapomněli, dojde k psychickým zhroucením, rozchodům a objeví se i nové vztahy. Co seriálové postavy čeká?

Máru s Karlou čekají těžké časy. Oba touží po založení rodiny, a tak se pokouší o miminko. To se jim bohužel nedaří a vypadá to, že se nevyhnou umělému oplodnění. Bude tento způsob pro pár tím pravým řešením problému? Mají možnost si vzít do pěstounské péče malého chlapečka, který osiřel. Mára ale chce vlastní dítě a zasáhne i jeho matka.

Matěj Jordán se vrací z Kanady v roli velkého šéfa, aby v Praze vedl pobočku firmy, pro kterou pracuje. Jeho sebevědomí je větší než kdy dřív a myslí si, že je pánem všeho. Sám si ale zasadí ránu, která ho velmi rychle uzemní. Na oslavě svého návratu se sestrou Terezou to přežene a ačkoliv nesedne do auta bezprostředně po pití, zbytkový alkohol udělá své. To se mu vymstí a srazí chodce. Co s ním bude dál? Jedno je jisté, potká životní lásku.

Pavlík a Vendula obnoví svatební plány a svými babičkami si už rozhodně nenechají nic zkazit. Rodinné štěstí ale utne urputná snaha starosty Radka Mastného za každou cenu Lumíra a jeho rodinu zničit. Nyklovým půjde o všechno, včetně jejich milované pekárny. Ustojí to, nebo je Mastný zruinuje?

Anička a Bedřich žijí odděleně, jejich vzájemný stesk je však stále znatelný. Anča se chce především rozejít se sobeckým Petrem, bude to ale náročné, protože Petr není z těch, kteří by se nechali odmítnout jen tak. Největší rána však čeká Frantu, tomu se ozve Skyler s novinkou, že si našla nového partnera. Frantovi tak hrozí, že svého syna možná už nikdy neuvidí. Jak se s tím milující mladý tatínek popere?

Martin a Veronika Maléřovi jsou sice manželé, s jejich soužitím to ale jde z kopce a vypadá to, že prostě jen žijí pod jednou střechou. Veronika nemá na Martina čas a ten už jen stěží odolává Šárce, která by pro něj hory přenášela. O Veroniku se snaží bohatý podnikatel Binar a je čím dál těžší mu odolávat. Tohle období bude pro Maléřovy rozhodující - zachrání své manželství, nebo si každý půjde svou cestou?

Rozina a její kamarádka Jana už nemohou vystát bydlení u dědy, kde vznikají konflikty především kvůli odlišným názorům způsobeným věkem. Jana, která by si měla udělat maturitu, se pořád víc a víc utápí v sociálních sítích. Od mobilu se neodtrhne, do učebnic se nekouká a ačkoliv chodí na castingy, kdykoliv to jen trochu jde, s úspěchem se neshledává. Zvládne se na maturitu připravit?

Terezině kamarádce Magdě, která byla vyhozena ze soukromého gymnázia, kde se ohradila proti prosazování žáka bohatých rodičů, se podaří získat místo učitele po Davidovi, který odešel za prací do Rakouska. Mimo to se o ni ale budou ucházet hned dva nápadníci. Jirka Hložánek a Miki Seidl se do ní zblázní a dokonce se vsadí, který z nich ji dokáže získat.

Blanka s Evženem si k sobě pomalu ale jistě hledají cestičku. Blanka je přesně taková žena, jakou Evžen potřebuje a to samé platí i na opačné straně. Blanka má ale před sebou ještě jeden velmi těžký úkol, a to vytvořit nové zázemí pro své pubertální děti, Adama a Kristýnu. Pro ně chce zajistit především klidný přechod z rodné Jihlavy do Prahy.

Související články

Další články