Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

JARO UŽ JE TU! Nika Doneová z Robinsonova ostrova se lásky rozhodně nebojí!

Zdroj: facebook
+ Dalších 11 fotografií
Většinou se v začátcích vztahů zdržujete veřejných projevů své lásky. To ale není případ Niky Doneové z Robinsonova ostrova. Ta nedávno na svých sociálních sítích poprvé ukázala přítele Petra a od té doby to jede. Fotečky jsou naplněny láskou a ti dva jenom kvetou. Upřímně, i kdybychom jim jejich cukrování chtěli hanit, nešlo by nám to, protože tihle dva jsou prostě moc sladcí.

Chlap jako hora a vedle něj drobounká Nikola Doneová, to je nový hvězdný pár. Nikola svého miláčka ukázala světu teprve nedávno, ale podle všeho jsou to spřízněné duše. „Moc děkujeme, jsme spolu krátce, ale mám pocit, jako bychom se znali ještě před vznikem vesmíru,“ vyjádřila se nedávno.

Nikola je jednou z nejvýraznějších postav v populární reality show. Jednou z jejích předností je bezesporu bujné poprsí, které opravdu velmi oceňujeme, a asi nebudeme sami Niku jsme si oblíbili také proto, že je opravdu půvabná a jako maskérka má i vkus. Doposud se živila jako maskérka pornohvězd, nedávno však s tímhle jobem sekla, aby se mohla vydat na vlastní dráhu vizážistky.

Petr je opravdový šťastlivec, že mu skočila do náruče taková číča! Nikola má zase štěstí, že si našla pořádného chlapa, těch je na tomto světě opravdu pomálu Musíme uznat, že to těmhle slaďoušům opravdu sluší a přejeme, aby jim jarní zamilovanost vydržela déle než přes jedno jaro!

Související články

Další články