Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Jaro Smejkal v Prostřenu: Vařit neumím, byla to výzva. Se Sacherem jsou na nože

Jaro Smejkal v Prostřenu: Se Sacherem je na nože
Zdroj: Se souhlasem TV Prima/ koláž extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
VIP Prostřeno

Zpěvák Jaro Smejkal (31) se ujal středečního večera v pořadu VIP Prostřeno!. Umělec přiznal, že vaření není jeho přednost a účast v pořadu přijal, protože má rád výzvy. Více než Jarovo vaření ale diváky TV Prima zaujal špatný vztah s Richardem Sacherem. 

Diváci jsou v polovině týdne sledování pořadu VIP Prostřeno!, ve kterém je každý den mnoho situací, které se neobejdou bez reakce. Středečním hostitelem byl zpěvák Jaro Smejkal (31), který svou účast přijal jako výzvu. "Já moc nevařím, vůbec nevařím. Miluju výzvy, jsem asi strašnej magor, že jsem to přijal," zasmál se Jaro. Nakonec zvolil italskou kuchyni a s vařením se popral dobře. A co jeho vztah s Richardem Sacherem? Ten se prý nevyvíjí moc dobrým směrem, ale kvůli Sacherovi. Umělec doufá, že se vše obrátí k lepšímu.

Jaro Smejkal své hosty uvítal v domě svých rodičů. Se zpožděním dorazil Sámer Issa kvůli návštěvě na veterině. Richard na uvítanou donesl bonbony a vypadalo to, že chce navodit příměří. U předkrmu ale opět začaly menší poznámky a narážky na to, zda je mozzarella vyrobená či koupená, což bylo naprosto zbytečné. Sacher si také neodpustil, že musel vycestovat za Prahu, což si Jaro vztáhl na svou osobu.

Tentokrát mi večer nezkazíš

V minulém díle Sacher hlásal, že bude celý večer mlčet a změní taktiku. V pozadí ale moc dlouho nezůstal. Dohady kvůli koření, které vyústily úplně v jinou debatu. "Mohl jsem to tam dát, ale chuť by to tolik nezměnilo. Řekl jsem si, že dneska mi večer nezkazíš, tyvole," vyšlo z úst Smejkala. Tato věta nenechala Sachera chladným. "Můžeš mi říkat jménem? Už mi asi po čtvrté říkáš vole."​ Poté se strhla debata, když Richard nejedl Jarova jídla. Prý mu jen vracel to samé, co udělal umělec v pondělí. Kritikou Richard nešetřil, u dezertu řekl, že by za takový koláč v Itálii nezaplatil. "Prohodil bych to kuchaři až do kuchyně." Na konci večera Jaro řekl, že s bolestí odnáší ty plné talíře a s láskou se snažil. Narážel na to, že Sacher sotva ochutná jeho menu a vše kritizuje. Nesnědl ani jedno jídlo. "Myslíš si, že jsi takový expert na jídlo, že to jediný nejíš?" ​zeptal se Smejkal. Binias dodala, že tohle už je úplně jiný vesmír a Sacher na sebe chce upoutat pozornost za každou cenu. Večer zpěvák zakončil hudebním vystoupením a všichni kromě Richarda odcházeli spokojení. Spisovatel udělil hudebníkovi za večer pouze jeden bod.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy