Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Jarní tarotový horoskop lásky

Chcete vědět, co vám letošní jaro přinese v milostném životě? Náš tarotový horoskop vám prozradí, co vás v lásce čeká a nemine!

Beran

Karta Deset pohárů vám věští nádherné období v lásce a partnerském vztahu! Budete si skvěle rozumět a bude mezi vámi panovat láskyplná atmosféra. Vaše spolupatřičnost bude tak velká, že se začnete vážně zamýšlet nad otázkami rodinného života.

Býk

Taroty vám přisoudily velmi šťastnou kartu – Eso mincí – a věští vám, že v blízké době budete se svým protějškem prožívat období hojnosti a materiálního bohatství. Také nezadaní budou mít štěstí na nového partnera, který bude dobře finančně zajištěn.

Blíženci

Karta Eso mečů vám věští vztah, který bude založen především na společných názorech a nápadech. Nezadaní se sblíží se skvělým a zajímavým člověkem, který bude mít velmi inspirativní názory. Díky své nové lásce najdete ve svém životě novou inspiraci.

Rak

Karta Poslední soud vám v lásce přináší velmi zajímavé poselství a věštbu. Váš partnerský vztah se promění k lepšímu a očistí se od negativních energií. Nezadaným se pravý partner objeví teprve, když vaše duše bude očištěna od chybných očekávání.

Lev

Karta Dvě hole vám věští, že jste připraveni posunout se ve svém milostném vztahu kupředu nebo vykročit do nového a slibného partnerského svazku. V tomto období si ještě potřebujete dořešit pár posledních záležitostí, které vám stojí na cestě ke štěstí.

Panna

Karta Královna mincí vám věští příjemné období, budete si v klidu a v příjemném domácím zázemí užívat něžný a ohleduplný vztah. Nezadané Panny pocítí potřebu pevného a bezpečného vztahu. Podle toho si budete vybírat i své potenciální partnery.

Váhy

Karta Sedm mincí vám věští, že na rozvíjení svého partnerského vztahu budete muset intenzivně pracovat – co zasejete, to také sklidíte. Nezadané Váhy by neměly vzdávat hledání partnera. Námaha se vám určitě vyplatí a vy najdete svoji spřízněnou duši!

Štír

Karta Blázen vám v lásce věští opravdu zajímavé, nečekané a překvapivé události! Největší prostor mají samozřejmě nezadaní Štíři. Nebojte se seznamovat se s novými lidmi opačného pohlaví. Zadaní Štíři, zkuste osvěžit svůj vztah něčím neobvyklým!

Střelec

Taroty vám přisoudily nádhernou kartu, která nese jméno Hvězda a do milostného a partnerského života vám přináší světlé a optimistické vyhlídky! Pro nezadané Střelce budou klíčem k nalezení toho pravého protějšku společné sny, ideály a názory na život.

Kozoroh

Karta Osm mečů vás upozorňuje na příchod trochu složitějšího období v lásce. Nějakou dobu si nebudete úplně jistí správností svých rozhodnutí a nebudete vědět, kudy dál. Budete se snažit najít nejsprávnější řešení, ale všechno bude mít nějaký háček.

Vodnář

Karta Devět mincí vám věští velmi příjemné a stabilní období v lásce. Budete vědět, na co se můžete spolehnout, a s partnerem vás bude spojovat společné zázemí. Nezadaní Vodnáři budou hledat partnera, se kterým si budou moct začít budovat společný domov.

Ryby

Karta Viselec vám věští, že nějakou dobu se ve vašem partnerském životě nebudou věci chtít pohnout kupředu. Zadané Ryby se mohou dostat do kolotoče partnerských nedorozumění, ze kterého bude poměrně obtížné se vymotat – ale nakonec se to povede.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe, s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 sms/max. 46 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 015, www.ema.bz, www.platmobilem.cz.

Související články

Další články