Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Jarní restart s glo HYPER X2

 Jarní restart s glo HYPER X2
Zdroj: Glo
Glo

S jarem a probouzející se přírodou přirozeně cítíme, že bychom našemu tělu měli dopřát po dlouhé zimě malý restart. Vedle úpravy stravy, zlepšení pitného režimu nebo zintenzivnění pohybových aktivit sem určitě patří i eliminace neřestí jako je nadměrné pití alkoholu nebo kouření. 

A právě v případě kouření nabízí cestu „odlehčení“ moderní nikotinové alternativy. Mezi nejvíce rozšířené patří zahřívání tabáku - bez kouře, zápachu, a hlavně s výrazně nižším obsahem toxických látek se těší rostoucí popularitě také v Česku.   

Zahřívaný tabák představuje podle řady studií potenciálně méně rizikové užívání nikotinu, než je tomu u běžných cigaret. I proto jej vyhledává čím dál více dospělých uživatelů tabáku, pro které se stává odrazovým můstkem či přestupní stanicí k tomu, jak negativní dopady své neřesti co nejvíce omezit. 

 Jarní restart s glo HYPER X2


Jednou z posledních novinek v tomto segmentu je další generace zařízení glo, tentokrát s názvem HYPER X2, které je k mání v sedmi monochromatických i dvoubarevných elegantních provedeních, má lehké kompaktní tělo a na první pohled zaujme nápaditou a opticky výraznou jednotkou pro vkládání tabákových náplní. Na boku zařízení přibylo tlačítko pro komfortnější aktivaci režimu indukčního ohřevu Boost. 

Nové glo HYPER X2 chce díky vylepšeným funkcím i atraktivnímu designu vyhovět nárokům nejen stávajících uživatelů, ale zároveň přesvědčit dospělé uživatele cigaret, aby se cestou méně škodlivých alternativ, nejen v rámci jarního restartu, vydali také oni. Více na batstore.cz 

Související články

Další články

Nejnovější kauzy