Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Jarní horoskop lásky: Čekají vás dny plné vášně nebo rozchod po italsku?

Jaro je období plné začátků. Pro některé to budou pořádné zážitky. Start očisty těla i duše. Co Vás v této fázi roku čeká? Některá znamení budou plná lásky a sexu, na ty ostatní čeká rozchod. Čtěte dál, ať víte, co si pro Vás hvězdy připravily za nadupané konstelace!

Konečně nám po zimě vykouklo sluníčko. Pro některá znamení začíná éra plná vášně a naplněného sexu. Budete to vy?

Kozoroh Kozorozi jsou racionální zvířátka. Pořád u všeho přemýšlí. Měli byste se nad sebou zamyslet a všechny starosti strčit za hlavu. Slunce je Vám nakloněno. V následujících dnech prožijete spontánní akci, o které nesníte ani v těch nejbláznivějších snech.

Vodnář Toto vzdušné znamení by se naopak mělo razantně zamyslet nad minulými dny. Pěníte jako papiňák a to není hezké! Dospěje to až do takového stádia, že na domácím poli nastane pořádná Itálie! Ale nemusíte se obávat milý Vodnáři. Budete sice jako horká láva, ale usmiřovací sex bude pak stát za to!

Ryby Rybičky, vy budete přemýšlet nad prohloubením svého stávajícího vztahu. Ať se bude jednat o plození svých potomků, a nebo jen o nový příbytek s miláčkem. Jedno je ale jisté! Opustí vás všudypřítomný stereotyp. Jaro je časem nových zítřků! Tak se nebraňte.

Beran Zažijete dny plné vzruchu! Následující dny budete tak vzrušení, že nebudete myslet na nic jiného. Nakonec do toho hupnete s takovou vervou, že vám bude i jedno s kým. A na to si dejte Berani, pozor. Přece nechcete, aby se manželka dozvěděla o vašem trkání se sousedkou.

Býk Láskyplné znamení každým coulem. Své milé budou nosit květiny a čokoládové bonbóny. Doslova ji zahrnou láskou jako z románů. A budou očekávat něco za odplatu. Možná své polovičce přinesou i luxusní prádélko, ve kterém budou chtít, aby se žena předvedla. Jak tohle asi dopadne..

Blíženci Hvězdy při Vás v těchto dnech vůbec nestojí. Nejenom, že Vám nepomohou s erekcí, ale dokonce se schyluje k rozchodu. A z toho vám bude pěkné ouvej. V následující dny se bohužel budete cítit jako naprostý impotent.

Rak Citlivost se bude projevovat i v tomto čase. Vaše přehnaná senzibilita vypukne v pátek večer. Budete nepříjemní a otravní. S velkou pravděpodobností se pohádáte s kýmkoliv, kdo se kolem vás jen mihne. To bude pořádná bouře!

Lev Vy to prostě chcete pořád a kdekoliv! Na tom se nic nezmění ani v tomto ročním období. Jste prostě taková osobnost, a to vám zůstane až do smrti. Možná v příštím životě budete hodní chlupáčci. Každá žena má však ráda pořádného Lva! Tak si stůjte za svojí sexuální aurou.

Panna Pro nezadané Panny hvězdy chystají pořádný boom. Najdou totiž svoji spřízněnou duši. Možná to bude v kavárně, a nebo jen v baru. Každopádně budete mít více žhavých nocí než jen jednu. Tady půjde o naprosté splynutí. Jak duše, tak těla!

Váhy Vaše svůdnost naprosto omámí každé opačné znamení. Budete pořádně svádět a vábit. U toho však zůstanete…Nikdy se prostě neumíte rozhodnout, co chcete. Následující období tak strávíte na procházce samy.

Štír Milí Štíři, vytaste zase ten svůj bodavý trn! Vy si totiž pořádně zadovádíte. Příval slunečných dnů přeje vaší sexualitě. Bude to pořádná jízda.

Střelec Hvězdná spojení vám radí vyrazit na pouť. Vystřelte tam pořádnou růži a darujte ji milované osobě. Tento důkaz lásky ocení prostě každý. I když říká, že ne! Vy spolu prostě budete cukrovat i u přeslazené cukrové vaty. Všechno uvidíte prostě růžovými brýlemi a bude vám fajn.

Související články

Další články