Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jarní detox! Jak se čistí slavné české krasavice?

Kateřina Kristelová
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 2 fotografie

Venku to tak momentálně rozhodně nevypadá, ale za pár dní už budeme vítat jaro. Po dlouhé zimě by bylo fajn svoje tělíčko trochu pročistit. Jaký detox podstupují české celebrity?

"Na jaře vždycky nasazuju vitamínovou kúru, v lékárně nakoupím všechno možné - béčko, céčko, zinek, selen, rybí olej atd... A pravidelně si je dávám hned po snídani. Jinak to nedramatizuju, detoxem je pro mě i spánek," říká moderátorka Katka Kristelová (33).

To Tereza Zimová (27) i Nikola Zvěřinová (26) čištění nehrotí už vůbec. "Čistím se během, ale nejlíp se mi mysl vyčistí s příchodem letních kolekcí do obchodů," směje se Tereza, která sama vlastní obchod s kabelkami. "Procedury žádné nemám. Stačí mi, když mi Petr (Zvěřina a manžel - pozn. redakce) uvaří dobré jídlo a hned je ten svět hezčí," tvrdí po uši zamilovaná Nikola.

To misska Jitka Nováčková (20) pije. Vodu. "Piju hodně vody a přes zimu 100% aloe vera."

"Zrovna dnes jsem se rozhodla, že zahájím jarní detox, sluníčko svítí, děti zlobí, manžel na zahradě upravuje chodníčky a staví altán.

Takže dnešek bude ve znamení pití jablečného džusu a pak celý týden na zelenině a rýži. Držte mi palce," napsala redakci eXtra Eva Decastelo (34).

A co děláte pro svoje tělo kromě nespoutaného sexu na jaře vy?

Související články

Další články