Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jarka (20) si na Facebooku našla odvoz. Skončila omámená v cizím autě. Nepochopíte, co s ní "ochotný řidič" udělal!

Zdroj: facebook.com
Mnoho lidí si na Facebooku domlouvá spolujízdu z bodu A do bodu B. Pokud se řidič a pasažér neznají již z minulosti, může to být velmi nebezpečné. Své o tom ví Jaroslava (20). Domluvila si na sociální síti odvoz a pak jí šlo o holý život.

Jaroslava, která pochází ze slovenského Vranova, na Facebooku poprosila, zda ji někdo odveze z Nitry domů na Velikonoce. Ozval se jí muž vystupující pod nickem Palino a nabídl se, že ji hodí zřejmě do Trebišova.

Jarka na nabídku kývla a později nastoupila do auta. Pak má jeden velký výpadek paměti. Když se probrala, zjistila, že sedí v neznámém autě a je zřejmě omámená Naštěstí dokázala kontaktovat přes mobil svého tatínka.

Ten rychle zalarmoval policisty. Ti pak dívku našli svázanou a omámenou v autě před nějakou chatou

"Záchranáři dívku ošetřili. Byla intoxikována léky. Byla ale při vědomí a komunikovala," popsal pro televizi Markízu mluvčí záchranářů Boris Chmel.

Kriminalisté začali hledat jejího únosce. Podařilo se jim ho najít záhy, ale muž, na rozdíl od Jarky, už vůbec nekomunikoval. Visel totiž oběšený v garáži za chatou

Jedná se o chlapíka (34) z Bratislavy, který už v minulosti seděl za násilné trestné činy. Dívku si patrně na Facebooku vyhlédl s jasným cílem.

Policie je přesvědčena, že dívku unesl a omámil právě on. Co se pak v chatě dělo, je zatím záhadou. Lékaři nyní prověřují, zda dívka byla znásilněna

Trestán nikdo nebude. Dívka je ráda, že přežila, a únosce je po smrti. Plyne z toho jedno velké ponaučení - hledat si odvoz na netu je dost o hubu.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články