Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jared Leto se mění v upíra: Podívejte se, jaké další zrůdy už hrál

Zdroj: YouTube
+ Dalších 8 fotografií
MORBIUS
Oscarový herec a frontman kapely 30 seconds to Mars Jared Leto už v létě ovládne stříbrné plátno jako upír Morbius. Trailery slibují, že si napraví reputaci po hodně nepodařeném snímku Sebevražedný oddíl.

Jared Leto je pověstný tím, že dává do přípravy na roli opravdu všechno. Chodí po ulici bez obočí v dámských šatech, hubne a zase tloustne, a když se chvíli nudí, přijde na akci s perfektní gumovou replikou své hlavy v podpaží. Vyplatilo se mu to v roce 2014, kdy dostal za vedlejší roli ve filmu Klub poslední naděje Oscara

Komiksovým padouchem

V novém marvelovském komiksu Morbius si zahraje Dr. Michaela Morbia, který trpí vzácnou krevní poruchou. Jeho genialita mu sice nabídne možnost léčby, zaplatí za to však vysokou cenu. Stane se totiž upírem, což samozřejmě znamená, že ho začne honit mlsná… na krev. Čerstvě vypuštěné trailery slibují pořádně nadupanou podívanou. Jared doufá, že si tímto filmem napraví pověst poničenou jiným filmovým komiksem s názvem Sebevražedný oddíl, v němž před čtyřmi lety ztvárnil roli Jokera.

Údajně randí s Angelinou

Hollywoodský krasavec má samozřejmě i davy fanynek. Milují ho ty, co jsou na drsňáky se zvláštním smyslem pro humor. Už několik let se spekuluje o tom, že je to i případ hollywoodské superstar Angeliny Jolie Čas od času „zaručené zprávy“ a „důvěryhodné zdroje“ hlásí, že spolu randí. Aktuálně přibývají i spekulace o tom, že spolu brzy adoptují dítě.

Jared Leto má mnoho tváří

Nejen ve filmu má Jared Leto možnost ukázat všechny své temné stránky. Ani jeho kapela 30 seconds to Mars nehraje zrovna ukolébavky a její klipy doslova sálají temnotou. Když ale hoří Austrálie, neváhá na svém Twitteru vyzvat fanoušky, aby stejně jako on přispěli na divoká zvířata trpící uprostřed pekelně rozpálené země.

Podívejte se do galerie, kolik tváří dokáže Jared Leto mít a jak podivné postavy v životě už ztvárnil.

Související články

Další články