Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jardovi z Ulice jedna nevěra nestačila: Mlsně láká Janu do postele, doma má ženu a 2 děti

+ Dalších 16 fotografií
Jarda Hejl se ještě nedávno škodolibě smál problémům Bedřicha, který si na stará kolena udělal dítě s Jindrou a zavřel si tak definitivně vrátka ke svojí životní lásce Aničce. Jenomže krize středního věku padla i na Jardu Hejla, který má s nevěrami nemalé zkušenosti. Tentokrát mu hlavu doslova pobláznila mladičká modelka Jana, které už nějakou dobu dělá doslova osobního strážce. Problém je, že doma ho čeká žena Lenka a jejich dvě děti.

Pravidelní diváci vědí, že seriál Ulice běží na televizních obrazovkách už dlouhých patnáct let. Za tu dobu se švarní jinoši v nejlepších letech přehoupli do období krize středního věku a chovají se jako naprostí šílenci.

Vedle Bedřicha Lišky, který si na stará kolena uhnal dítě, nebo Martina Maléře, který se vykašlal na ženu a dvě děti a raději utekl za mladší číšnicí Šárkou, se nám objevil další pomatenec. Jarda Hejl už také není žádný mladík a padesátka pomalu klepe na vrata.

Jeden by si řekl, že po eskapádě s Markétou, kterou před pár lety opil, povalil na kanape v dílně, osouložil a téměř zničil kompletně celou svoji rodinu, si dá pokoj. Krize středního věku je ale neúprosná a rozhodně si nevybírá, a tak dohnala i Jardu, nad kterým se už téměř tyčila svatozář.

Jarda nejdříve nastoupil coby ochránce mladých dívek v nesnázích a snažil se ve vší počestnosti a s čistým úmyslem pomoct mladičké modelce Janě, která se zapletla do velkých problémů s podvodníkem Marešem, který se nebojí Janu zahnat do kouta.

Jenomže nevinné ochranářské pudy zoceleného otce dvou dětí se zanedlouho proměnily ve chtíč. Jarda se až po uši zamiloval do olivové krásky a neskutečně touží její dokonalé tělíčko obšťastnit. Holt slabost pro mladé dívky jen tak nezmizí.

Nezkušená Jana se samozřejmě do svého prince zamilovala a dokonce mu to i řekla. Na Jardu ale doma čeká žena Lenka a dvě krásné děti. No není to sice žádné terno, ale Jarda si není jist, zda by chtěl, aby jeho rodina dopadla jako u Maléřů. Jak tohle bude pokračovat?

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy