Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jardova one man show: Tohle je 7 nejkrásnějších Jágrmomentů včerejšího večera!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Ve třiačtyřiceti letech předvedlo včera "číslo 68" představení, na které hokejový fanoušek do smrti nezapomene. Prakticky si udělal ze semifinále s Finy vlastní večírek, na jehož konci opouštěl led jako božstvo. Tohle jsou momentky fotografů, které nám budou ležet v hlavě ještě hodně dlouho.

Říct, že byl Jágr hlavním hrdinou, ještě není úplně přesným vyjádřením toho, čím včera byl

Při vší úctě k celému týmu se opět jasně ukázalo, že bez Jardy (43) a s Jardou je na ledě úplně jiná reprezentace a ta s Jardou ve formě, kterou mu mohou závidět o dvacet let mladší, porazila Finy, proti kterým jsme favority nebyli, a které by neporazila bez nejlepšího pravoslavného hokejisty všech dob, a to zpátky, teď i v budoucnosti.

Jágr nejprve v polovině utkání vyrovnal na dva dva, a to na samé hranici možné ekvilibristiky zejména při zpracování Voráčkova nahození, které mělo k nahrávce daleko. Stejná dvojice pak asistovala u gólu Kováře, byť původně Jágr asi nečekal, že padne-li gól, bude to v této situaci po jeho asistenci.

Pak ale přišlo v čase 55:30 nádherné finále už tak vzrušujícího večera a v hale nebyl žádný český fanoušek, který by v tu chvíli nebyl ochoten s Jágrem i souložit, kdyby o to stál.

Podívejte se do galerie a prožijte to ještě jednou.

Související články

Další články