Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jardo, vidí to všichni, sundej si už konečně ty růžové brýle: Tohle je pět důvodů, proč byla Inna lepší partnerkou než Veronika Kopřivová!

Inna slušela Jardovi víc.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 16 fotografií
Vidí to všichni, celá hokejová rodina, ale Jaromír je snad slepý. Jeho nová holka si ho omotala kolem prstu a udělala si z něj loutku. Neměl by se radši legendární útočník vrátit k Inně?

Vydržel s ní nejdéle a všichni ji měli rádi. Inna Puhajková (30) je navíc momentálně ve skvělé formě a vypadá možná nejlépe ve svém životě. Určitě měl zůstat raději po jejím boku než si najít někoho, jako je Veronika Kopřivová (25).

Nemá minulost jako holka z hampejzu

Možná nebyla nejchytřejší ze všech přítelkyň Jaromíra, ale alespoň nemá poskvrněnou minulost jako jeho současná partnerka. Inna je bývalou modelkou a v současné době pracuje na Nově jako moderátorka sportovních novin. Kopřivová je bývalou tanečnicí od tyče z podprůměrného německého stripklubu, kde valchovala klíny dělníkům.

Nesnažila se měnit Jardu k obrazu svému

Veronika má tendenci Jardu omladit a udělat z něj teenagera. Tvoří s ním instagramové stories, fotí infantilní fotografie,, a dokonce už předělala jeho byt na Floridě tak, že v něm sotva hokejista před tréninkem najde svoji výbavu.

Lidé ji měli rádi

Hned po Ivě Kubelkové (39) to byla nejvíce oblíbená partnerka hokejové legendy. Všem se líbila a tak nějak k sobě s Jardou pasovali. Naopak Kopřivovou nemá rád snad nikdo. Každý ví, že je to zlatokopka.

Dobře reprezentovala a doplňovala ho ve společnosti

Veronika je možná krásné děvče, ovšem něco jí chybí a to přesně měla Inna. Nazvat by se to dalo ženskostí. Navíc neměla potřebu všude všechno komentovat, denně dávat sto postů na Instagram a Jardovi navlékat kostým faraona.

Po jejím boku dával Jarda hokeji vše a také to bylo na ledě vidět

Jaromír má nyní tendeci s Veronikou trávit hodně času, také si tvoří příběhy na Instagramu a vůbec zabíjí čas nesmyslnými aktivitami. Kde je ten Jágr, který dával hokeji 101 % a každý ho obdivoval?

Související články

Další články