Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jardo, tohle nečti: Jágrova přítelkyně Dominika Branišová zasypaná špínou a drby o nevěře

Zdroj: Archiv Jaromír Jágr / Bohemia Models / Koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
Svědectví
Že být přítelkyní hokejové legendy Jaromíra Jágra (49) není žádný med, nyní zakusila i modelka Dominika Branišová (26). Ta musí na sociálních médiích čelit nenávistným útokům, a to dokonce od paní, která tvrdí, že Jaromíra zná osobně.

„Milé slůvko, vlídný pohled a dobromyslný úsměv dělají divy a dokáží dosáhnout zázraků. S úsměvem jde všechno lépe,“ rozepsala se Dominika Branišová, aktuální přítelkyně Jaromíra Jágra, (49) na svém Instagramu. Ke zprávě přidala fotografii, na které se sice příliš nesměje, ale sluší jí to. To ovšem modelka, která si znovu založila sociální sítě, netušila, co se pod snímkem rozjede za debatu. „Další ženská, co nám ukazuje svoje tělo. Je nám už špatně z toho, jak se nás snažíte manipulovat tím, že útočíte na naše základní sexuální potřeby. Osvícené lidi nezmanipulujete! Největší lidská hodnota je svoboda,“ objevil se pod portrétem krásné Dominiky mrazivý komentář. „Tvá negativní energie se ti vrátí,“ neváhal na podivnou poznámku ihned zareagovat jeden z Dominičiných fanoušků.

„Holky jako ona mají většinou jednoho starýho bohatýho sponzora a vedle milence, kterýho využívají na sex. Chytrá žena nemusí randit s bohatými muži,“ pokračovala komentující a naznačila, že chytrá žena si přece dokáže peníze vydělat sama. Vzápětí uvedla, že vše je spojené se sebevědomím dané dívky a naznačila, že být něčí milenkou se tedy rozhodně za úspěch považovat nedá. Na povrch však vyšlo, že rozhořčená žena Jaromíra přímo zná. Alespoň to tedy tvrdí.

„Jaromír má více kamarádek v pražských barech a diskotékách,“ komentovala. Vzápětí dodala, že Jarda vůbec není rodinně založený muž a nemá ani žádný vztah k dětem. „Měla jsem s ním osobní zkušenost. Místo toho, aby se věnoval dětem, trávil čas na diskotékách, večírcích a se zpěvačkami. Pro sportovce mé doby nemyslitelné,“ pokračovala. Neznámá žena dále uvedla, že jejich láska je suchá jako sušenky, které mu na Valentýna napekli. Aby nebylo urážek málo, naznačila ještě, že Dominika má místo mozku v hlavě… nic. Fanoušci se ale Dominiku rozhodli podpořit a o dotyčné komentující se vyjádřili jako o „zlý a hnusný ženský“. „Hnus, hnus, hnus,“ napsala jedna z fanynek.

Sama Dominika si sociální média zrušila, když vyšel najevo její vztah s hokejovou legendou. Po jejich opětovném založení své sledující žádala, aby se chovali slušně. „Po dlouhém rozmýšlení jsem se rozhodla si znovu založit veřejný profil. Nejsem zastáncem sdílení soukromí na sociálních sítích a vždy jsem preferovala reálný život před tím virtuálním a mnohdy dost zkresleným světem,“ vyjádřila se tehdy mladičká modelka a všechny vyzývala ke vzájemnému respektu a komentářům bez urážek. „Já bydlím ve svém vlastním domě, který jsem nabyla poctivou prací a ne tím, že bych okradla nějakého starého dědka,“ vzkázala Dominice dotčená paní. „Auto mám vlastní, ne reklamní. Všechny zahraniční dovolené si platím sama, nedělám reklamu žádné cestovce jako naše údajné celebrity,“ uzavřela celou debatu s tím, že závidět opravdu nemá co.

Související články

Další články