Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Jardo, pojď do čtyřky! Tomáš Plekanec provokuje Jágra a Hantuchovou

Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
souboj
Zatímco hokejový bůh Jaromír Jágr (47) stále mlží kolem vztahu s tenistkou Danielou Hantuchovou (36), hokejista Tomáš Plekanec (37) na nic nečekal a Jaromíra vyzval na souboj. Jágr mu na jeho výzvu o čtyřhře zatím neodpověděl. Možná právě proto, že ještě není připraven oznámit svůj vztah veřejnosti. Nebo je možná všechno úplně jinak.

Přestože je hokejista Tomáš Plekanec (37) zaneprázdněn na všech frontách, neuniklo mu, že se kolem Jaromíra Jágra (47) objevuje nová žena, tenistka Daniela Hantuchová. Plekanec se momentálně připravuje na porod své lásky Lucie Šafářové, ale popíchnutí hokejové hvězdy si nemohl nechat ujít.

„Nevím, jestli jsou ty spekulace pravdivý, ale kdyžtak jsme připravený na deblíka,“ vyzval Plekanec Jágra a Hantuchovou ke čtyřhře. Jaromír ovšem na výzvu zatím nijak nereagoval a kolem údajného vztahu s tenistkou stále mlží.

„My se známe déle, Daniela byla v Praze, tak jsme se viděli, nemám co k tomu říct,“ řekl TOP STARu na TV Prima. Kdyby ovšem Jágr na výzvu dodatečně kývl, mohl by to být jistě velmi zajímavý zápas.

Mohlo by vás zajímat

Další články