Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Jardo, máme pro tebe návod, jak zachránit svoji kariéru: 5 tipů, co dostanou Džegra opět do formy!

Verča ví, co je pro ni dobré…
+ dalších 43 fotografií
Poslední dobou se mu nedaří. Má táhnout Floridu a ukazovat mladým spoluhráčům, jak se boduje v NHL, jenže sám je neproduktivní. Stále ale existuje cesta, jak se dostat do formy. K tomu by Jardovi mohla pomoci pětice rad!

Je to smutné zjištění, ovšem Jaromíru Jágrovi (44) se letos v kanadsko-americké NHL vůbec nedaří. Není produktivní a na to doplácí výsledkově i Florida, která se nachází v bídné formě. Trenér sice Jardu obhajuje, ale to nebude trvat donekonečna. Je tu ale stále způsob, jak se dostat nahoru, opět do pohody, třeba i díky těmto pěti tipům.

1. Rozchod s Veronikou Kopřivovou Se zlatokopeckou koulí na noze se jednoduše nehraje dobře. Veronika se sice jeví jako nejlepší hokejová přítelkyně všech dob, ale co když je to jen dokonalá maska? Jardo, musíš být obezřetný.

2. Zrušení Instagramu Poslední dobou Jarda řeší více sociální sítě než hokej. Dokonce si založil Instagram a tvoří si “stories”. To samozřejmě ubírá čas, který dříve věnoval tréninku.

3. Vyřazení z elitní formace Možná by ho měl kouč Gallant vyřadit z elitní formace, aby ukázal, že tam se člověk nedostane jen díky jménu. Možná by to Jardu dostalo na zem a díky boji o sestavu by se zase rozjel a byl jedinečný jako dřív.

4. Sundat si růžové brýle Jarda nyní žije ve světě, který mu lajnuje jeho přítelkyně, a má to negativní dopad na jeho hokejové výkony. Tak trochu se stal podpantoflákem, a to by chlapák, jako je on, připustit rozhodně neměl.

5. Opět být sám sebou Jarda se pod vlivem Kopřivové obrovsky změnil. Fanouškové ho nepoznávají. Často se ptají, kde je ten Džegr, kterého všichni tak milují a uctívají. Jágr měl vždy něco, co jsme na něm všichni obdivovali, ovšem to pomalu ztrácí.

Mohlo by vás zajímat

Další články