Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jardo, jsi PRIMADONA a schytaly to děti, zuří fanoušek. Jágr ho drsně SETŘEL!

Jarda má pravdu!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 35 fotografií
Fanoušek hokejové legendy Jaromíra Jágra se pěkně naštval na fanouškovském profilu Jardy a do hokejisty se ostře opřel. Ale Jarda moc dobře věděl, že kritika je přehnaná a neoprávněná, tak fanouškovi vrátil drsnou odpověď.

Tohle si Jaromír Jágr (44) od svých fanoušků opravdu nezasloužil. Jarda je jeden z těch hokejových hráčů, který se opravdu věnuje svým fanouškům. Kromě toho, že se s nimi dělí na Facebooku o každou významnější událost, také s lidmi komunikuje a odpovídá na komentáře.

Před pár měsíci si dokonce založil Instagram, aby byl svým nejvěrnějším fanouškům ještě o kousek blíž. Všichni víme, že Jaromír není žádná nafrněná hvězda a s každým se snaží vyjít. Pokud ho někdo poprosí o podpis nebo fotku, téměř vždy rád vyhoví.

Jenomže lidé začínají zapomínat, že i Jarda je jenom obyčejný člověk, který má právo být někdy naštvaný nebo nemít svůj den. Fanoušci považují Jardu za boha, což jim samozřejmě nikdo nebere, ale mohli by se někdy zkusit vcítit do jeho kůže.

Jeden člověk na Jardově profilu neudržel nervy na uzdě a pořádně se do hokejisty opřel. Pěkně ho seřval za to, že jeho kamarádi letěli s dětmi na Floridu, aby se podívali na Jardu. Očekávali, že se jim po zápase Jaromír podepíše nebo se s dětmi vyfotí. Bohužel jejich zbožňovaný Jarda prošel kolem dětí bez povšimnutí a ani nepozdravil. Fanoušek dodal, že si Jardy samozřejmě cení za to, co dokázal, ale tímto gestem u něj klesl.

Ale Jarda tuhle věc nechtěl nechat jen tak být. Okamžitě na příspěvek svého rozvášněného fanouška odpověděl a rozhodně se s tím nemazal. Podívejte se do galerie, jak Jaromír drsně setřel svého nevychovaného fanouška.

Související články

Další články