Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Jardo, dostane tě tato sexy modelka konečně do chomoutu? Svatební šaty už má připravené!

Veronika rozhodně čas neztrácí.
+ Další 3 fotografie
Hokejista Jarda Jágr rozhodně patří mezi nejžádanější staré mládence. Kdejaká holka by ho chtěla uhnat a dotáhnout k oltáři. Doposud se to žádné nepovedlo. Teď dostala šanci modelka Veronika Kopřivová. Povede se sexy blondýnce to, co žádná nedokázala? Připravená je na to bravurně.

Dostat Jardu Jágra (43) před oltář by měla být jedna z olympijských disciplín, kterou ale ještě žádná nepokořila. Je to jak vyběhnout Mount Everest bez většího zadýchání. Ale tak jednou to nějaká snaživá dívka musí dokázat. I Jiří Menzel (77) se v sedmdesáti poprvé oženil, tak má Jarda ještě čas.

Ale teď dostala pokus bývalá finalistka České Miss roku 2012 Veronika Kopřivová (24), tak uvidíme, jak se jí na poli svatebním a s tématem rodina u hokejisty zadaří. Přeci jen, kdyby nechtěla do konce života pracovat, tak je svatba priorita a pak dítě na „zaháčkování“. Ale sama už dává najevo, že by se tomu nebránila.

S radostí si zkouší a fotí se ve svatebních šatech, chlubí se tím na sociálních sítích. Je už prostě vybavená na to, kdyby ji pohádkově bohatý Jarda požádal o ruku.

Modelka už nějaký ten měsíc dělá sportovci na Floridě rozptýlení a zahřívá mu tam pelech. Taky se snaží vařit, je si moc dobře vědoma, že zvlášť u Jardy láska prochází žaludkem. Ale asi si ještě nějaký čas počkáme na to, jak tenhle románek dopadne. Jestli bude mít konec „žili spolu až do smrti“, či nikoliv.

Mohlo by vás zajímat

Další články