Dostat Jardu Jágra (43) před oltář by měla být jedna z olympijských disciplín, kterou ale ještě žádná nepokořila. Je to jak vyběhnout Mount Everest bez většího zadýchání. Ale tak jednou to nějaká snaživá dívka musí dokázat. I Jiří Menzel (77) se v sedmdesáti poprvé oženil, tak má Jarda ještě čas.

Ale teď dostala pokus bývalá finalistka České Miss roku 2012 Veronika Kopřivová (24), tak uvidíme, jak se jí na poli svatebním a s tématem rodina u hokejisty zadaří. Přeci jen, kdyby nechtěla do konce života pracovat, tak je svatba priorita a pak dítě na „zaháčkování“. Ale sama už dává najevo, že by se tomu nebránila.

S radostí si zkouší a fotí se ve svatebních šatech, chlubí se tím na sociálních sítích. Je už prostě vybavená na to, kdyby ji pohádkově bohatý Jarda požádal o ruku.

Modelka už nějaký ten měsíc dělá sportovci na Floridě rozptýlení a zahřívá mu tam pelech. Taky se snaží vařit, je si moc dobře vědoma, že zvlášť u Jardy láska prochází žaludkem. Ale asi si ještě nějaký čas počkáme na to, jak tenhle románek dopadne. Jestli bude mít konec „žili spolu až do smrti“, či nikoliv.