Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Jarda ze Svateb o rozchodu s Romanou: Neskutečně mě s*ala, těšil jsem se, až bude konec

Bude jim vztah klapat?
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
zpověď

První pár druhé řady show Svatba na první pohled Romana Boukalová (27) a Jaroslav Peňáz (36) jsou již minulostí. Nad jejich rozchodem visely otazníky, a tak se o něm Jarda rozhodl povyprávět na sociálních sítích. Osobnost Romany nezvládal od samotného začátku, později byl tak vyřízený, že s ní nemohl být ve stejné místnosti. "Neskutečně mě srala a přiznám se, že jsem se těšil, až bude konec," vypráví Jarda. Po jeho výroku se na Romanu svalila lavina nenávisti. Lidé také namířili na její zkušenost s domácím násilím, které si měla zasloužit a kvůli kterému si chtěla sáhnout na život. 

Prvně se zdálo, že druhá řada reality show Svatba na první pohled bude oproti předchozí epizodě pro páry úspěšnější. Nakonec se ukazuje, že je pravým opakem a možná je na tom o něco hůře, a to kvůli drsným rozchodům, které páry prožívají.

Nyní své důvody rozpadu vztahu prozradil ženich Jarda na svých sociálních sítích. Pár tvořil s nevěstou Romanou, o které si původně myslel, že je fajn holka, jež nezkazí žádnou srandu. Po pár dnech svůj názor zcela změnil.

Musel jsem kolem ní chodit po špičkách

"Bylo to šílené, v Panamě jsme si přestali totálně rozumět. Z její náladovosti jsem byl tak znechucený, že jsem si chtěl koupit letenku, abych byl od ní co nejdál. Říkal jsem to i produkci," vypráví Jarda na svém YouTube kanále s tím, že pokud se to nezlepší, tak v show končí. V Panamě se jejich vztah lehce zocelil, ale po návratu do Česka pak přicházela jedna rána za druhou.

"Začala se projevovat, musel jsem okolo ní chodit po špičkách. Jakmile se jí něco nelíbilo, tak se tomu všechno muselo přizpůsobit. Lidé mi říkali, udělej to tak, abys ji nenaštval. Doprdele, já přece nepotřebuji být s člověkem, kolem kterého se musím hlídat, abych ho nenaštval, musel se neustále kontrolovat," svěřuje se Jarda, který chce mít kolem sebe pohodové lidi, avšak i on si je vědom, že je jeho humor někdy přes čáru.

Těšil jsem se, až bude konec

"Romča najela na moji lajnu humoru, ale vše se pořád motalo kolem ní, jenom aby Romanka nebyla nasraná. A tyhle její extrémní náladovosti jsem nebyl ochotný akceptovat." K rozhodnutí od Romany odejít dospěl během pobytu v přírodě, kde si uvědomil, že se k ní vracet nechce ani přes její uhánění. "Romča chtěla pokračovat, fakt je, že jsem to odpískal já. Všechno ze mě vyprchalo, i když se mi Romča snažila psát a uhánět mě. Ale když mě někdo uhání, tak se zase spíš zavřu do bubliny a nemám potřebu s tím člověkem vůbec komunikovat. Nechtěl jsem jí ublížit, ale jako partnerku bych ji prostě nechtěl a myslím si, že ani ona by mě časem nepřekousla."

Následné natáčení vánočního speciálu bylo plné napětí, které vyeskalovalo do extrému. "Romča neví, kdy má použít jaký humor a bylo už hodně přes čáru, což na nás bylo znát a stříhač si musel dát sakra velkou práci. Bylo to špatný, nemohl jsem tam s ní ani spát v jednom pokoji, protože mě neskutečně srala a přiznám se, že jsem se těšil, až bude konec, byl jsem úplně vyřízený," dodává

Romana si domácí násilí měla zasloužit: Polibte mi p*del, vzkazuje

Po Jardově veřejném vyjádření se na Romanu spustila lavina nenávistných vzkazů, které ji dohnaly k vlastnímu komentáři. "Je mi líto, jak lidé mohou někam napsat, že jsem si zasloužila to, co jsem si zasloužila od svého ex. Myslím si, že tihle lidé jsou mentálně zaostalí, kdyby si prošli tím, čím jsem si prošla já, tak by polovina z nich skočila z třetího patra, jako jsem já tehdy otevřela okno a chtěla skočit," uvedla na svém Instagramu se slovy, že by se tahle individua měla zamyslet nad tím, co píší.

"Tohle už je moc, jste ubohý. Po téhle zkušenosti mi trvalo roky, než jsem se psychicky srovnala a byla schopná najít si nějaký vztah. Absolutně ze sebe nedělám chudinku, dokážu o tom mluvit a jsem na sebe pyšná. Tyhle krávy, co tohle píšou, tak víte co, polibte mi prdel. Klidně mi ji polibte všichni, je mi to jedno, ale zamyslete se nad sebou," dodala Romana, která se od svých fanoušků naopak dočkala velké podpory a pochopení.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy