Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jarda Kužel z Okresního přeboru u Řepky: Stramaccioni? To ho*no bylo třeba zvednout a něco s tím udělat

Hostem nejnovějšího dílu pořadu Blikanec Tomáše Řepky byl oblíbený herec David Novotný, který se proslavil mimo jiné rolí Jardy Kužela v seriálu a poté i stejnojmenném filmu Okresní přebor.

Novotném se dobře ví, že je zarytý sparťan. Za klub z Letné v dětství i hrál. Teď už se na Spartu kouká jen jako fanoušek a nutno podotknout, že jeho milovaný klub mu v poslední době moc radostí k úsměvu svými výkony nevykouzlil.

Novotný alias Jarda Kužel by velmi rád věděl, co se například děje ve sparťanské kabině během poločasové přestávky.

„Já jsem si tisíckrát představoval představení, ve kterém bych hrál mouchu, která poslouchá v kabině v poločase trenéra Sparty a ve chvíli, kdy je třeba, tak se ta moucha promění ve mě a já přebírám slovo a tím začíná představení,“ říká v nejnovějším Blikanci Novotný.

Kabina Sparty podle Novotného není mazácká. „Ani nemůže být. Jak chceš nadávat rumunsky? To by ses musel naučit rumunsky. Nebo anglicky. A to není stejné, jako když to řekneš jadrnou češtinou, jak to umíš.“

David Novotný alias Jarda Kužel.

V nejnovějším Blikanci přišla také řeč na Andreu Stramaccioniho, který je označován za pravděpodobně největší a dozajista nejdražší trenérský omyl v historii Sparty. Italskému elegánovi ale Novotný zprvu důvěřoval.

„Nejdřív jsem tomu chtěl věřit, byla do toho nalitá spousta peněz. Očekával jsem, že to bude něco, co se bude táhnout věky. Jenomže se to ukázalo jako pokus Slavie s Holanďanem (Alexem Pastoorem, pozn. red.), kde to také ztroskotalo. Bylo to nesnesitelný a to ho*no bylo třeba zvednout a něco s tím udělat. Přiznat si, že ty prachy, které jsem do toho investoval, jsem vyhodil z okna,“ řekl Novotný, který také přiznal, že by si rád někdy sedl a promluvil s majitelem Sparty Danielem Křetínským.

Související články

Další články