Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Jarda Jágr vyrazil pařit s partnerkou Dominikou: Vypadali jako pár z plakátu

+ Dalších 50 fotografií

Jaromír Jágr (52) si společně se svojí partnerkou Dominikou Branišovou (29) a blízkými přáteli nenechal ujít výjimečnou Fashion Night Brno, kde hned při příchodu na sebe upoutal pozornost. V rozhovoru pro eXtra.cz legendární hokejista přiznal, že módě příliš neholduje, ale v obleku s jemně kostkovaným vzorem vypadal jako naprostý elegán. 

Jaromír Jágr je za obrovskou hvězdu všude, kde se objeví. Ikona českého i světového hokeje si nenechala ujít jednu z největších událostí v Brně Fashion Night Brno. Do moravské metropole zavítal společně se svojí drahou polovičkou Dominikou Branišovou, která vypadala naprosto úchvatně.


Společně s přáteli zamilovaná dvojice zářila na všechny strany a náramně se bavila. Slavného JJ68 přišel pozdravit ke stolu i bývalý fotbalista David Limberský. "Zatím je to skvělé. Jsem rád, že jsem sem dorazil. Skvělý modeling, krásné modelky, takže spokojenost," řekl s úsměvem redakci eXtra.cz Jágr a následně odhalil, že módě podle svých slov příliš nerozumí. Jeho půvabná partnerka Dominika mu prý do toho, co si má obléct, nemluví.

Dozvuky hokejové euforie

Během rozhovoru došla řeč i na domácí mistrovství světa v hokeji, kde společně s našimi zlatými hochy patřil mezi hlavní hvězdy šampionátu. Jakmile se Jaromír objevil před O2 arenou nebo na multimediální kostce, fanoušci z něj doslova šíleli. Jak ale Jaromír přiznal, mnohem víc si užíval skutečnost, že čeští hokejisté dokázali po dlouhé době získat zlato na domácí půdě.

"Kluci si to zasloužili, bylo znova vidět, že Češi milují hokej, a bylo to něco, co Českou republiku zase trochu semklo," doplnil s tím, že miluje krásu a výjimečné lidi. V této souvislosti vyzdvihl hned několik hráčů českého nároďáku.


Rozdílový David Pastrňák

"Samozřejmě David Pastrňák je výjimečný hokejista, takže když budeme mluvit o Čechách a českých hráčích, tak samozřejmě on je ten, který je rozdílový a momentálně nejlepší. A myslím si, že ještě dlouho bude. Martin Nečas měl výborný šampionát a máme výborné gólmany," uvedl Jaromír Jágr a podotkl, že každý hráč v týmu má svoji důležitou roli, tudíž nerad vyzdvihuje jedince. Navíc ho prý překvapilo, jak se hokejový národní tým semkl.

Jaromír Jágr v rozhovoru promluvil také o své poslední sezoně s Kladnem a o nadcházejícím Euru 2024. Veškeré informace se dozvíte ve videorozhovoru v úvodu článku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy