Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Jarda Jágr už svou novou lásku neskrývá: S Dominikou Branišovou cukroval na večeři

Jarda Jágr už svou novou lásku neskrývá: S Dominikou Branišovou cukroval na večeři
Zdroj:
+ Dalších 19 fotografií
lásky plno
Legendární hokejista Jaromír Jágr (48) si užívá se svou novou přítelkyní Dominikou Branišovou (26). Hokejista na své sociální sítě nepřidává žádné společné fotky nebo videa. Ve středu však se svou mladičkou přítelkyní vyrazil do restaurace. Je vidět, že si spolu opravdu užívají, protože Dominika je úplné sluníčko.

To, že má nejznámější český hokejista Jaromír Jágr novou přítelkyni, prasklo už před nějakou dobou. Jarda měl kolem sebe v průběhu let spoustu atraktivních žen, ale s žádnou mu to nikdy nevyšlo. Jeho nová partnerka Dominika Branišováod začátku nastavila, jaké má plány a Jágrovi se tato představa zřejmě moc líbí. Plánují spolu založit rodinu.

Láska jako trám

Sice jen tak nezahlédnete jejich společné fotky, Jágr se však na Instagramu pochlubil, že svou vyvolenou vzal na večeři. Kamera mířila přímo na ni a Dominika ukázala svůj krásný úsměv. Zřejmě se spolu vůbec nenudí a je vidět, že romantický vztah si oba moc užívají. K videu připojil hokejista píseň My Oh My od kapely Slade. Smích, přítomnost toho druhého a láska. Jágr možná našel tu pravou.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy