Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Jarda Jágr šokuje! Plánuje svatbu, ale dokonce i miminko! Opravdu ho nakonec užene lačná striptérka?

Veronika má teď důvod k úsměvu.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Je vidět, že hokejový bůh Jarda Jágr (44) už opravdu dospívá. Ještě nedávno si nedokázal představit, že by svou lásku a čas mohl rozporcovat mezi dítě a hokej, a teď začíná tvrdit, že by se potomkovi nebránil. Za jak dlouho by chtěl počít svého následovníka? A jak to vidí se svatbou? Vezme si nakonec holku od tyče?

To, čeho se bály Jágrovy věrné fanynky i fanoušci, ale dokonce i rodina, se stává skutečností. Nejenže pomýšlí na konec své kariéry, ale dokonce by se chtěl konečně s padesátkou na krku usadit. A je jasné, že by to bylo právě s holkou, která pracovala v německém hampejzu.

Veronika Kopřivová (25) má vážně obrovské štěstí, že Jardu uhnala v ten správný moment. Co by za to dala třeba taková Inna Puhajková (31), která čekala na žádost dlouhých sedm let, jenže na to se hokejista ještě necítil. Ale teď mu došlo, že kariéru nebude mít do konce života, ale zato dítě ano. Kdo by mu ve stáří dělal radost. Určitě ne holky z Kozičky.

„Když budu mít dítě, skončím s hokejem. Nedokážu dvě věci najednou a ani si nemyslím, že by to bylo správné. Jsem maximalista, a když něco dělám, tak to nechci dělat jen jakože. Hokej nedělám jako práci, hraju ho proto, že v něm chci být nejlepší. Když budu mít děti, chci se jim věnovat a mít na ně čas. Ne vidět je jednou za dva týdny,“ říká Jaromír. „Já se dítěti nebráním, ale bál bych se toho, že kdybych měl děti a zároveň hrál hokej, budu jednu z těch věcí šidit,“ dodal Jarda v rozhovoru pro časopis Elle.

Podle našich informací ho ale Veronika předběhla a už měla vysadit antikoncepci. Přeci jen nemůže pokoušet štěstí, takovou partii už v životě nenajde, tak proč si ho předem nepojistit. Kdyby přeci otěhotněla, tak by Jarda jako správný křesťan nebyl pro potrat a ona by byla vysmátá.

A co vlastně svatba? Je to na pořadu dne, nebo se do chomoutu také nehrne? Bude jeho vysněná veselka probíhat v kostele?

„Ještě jsem o tom nepřemýšlel, ale vím, že podmínka pro to je, aby oba byli pokřtění a absolvovali asi roční předmanželskou přípravu,“ míní hokejista. Jeho holka je taky věřící, takže tomu, aby je oddal kněz, nic nebrání. Ale třeba o předmanželské smlouvě se ani slovem nezmínil. To je další plus pro chtivou Verču.

Související články

Další články