Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jarda Jágr přistižen: Na Kladně trénuje na roli otce. Ale je jeho striptérka vhodná na roli matky?

Jarda trénuje na fotříka.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Legenda českého hokeje se připravuje na novou sezonu aktuálně v rodném Kladně. Nešlo ale čistě jen o hokej. Jágr totiž očividně trénuje i na roli otce, kterou mu chce ze všech sil přiřknout jeho současná přítelkyně Veronika Kopřivová.

Není žádnou novinkou, že se kolem Jardy Jágra aktuálně vedou fámy o tom, zda bude brzy otcem. Jeho přítelkyně s ne zrovna průzračnou minulostí se totiž netají tím, že by s ním ráda v nejbližší době otěhotněla. Podle našich informací dokonce už vysadila prášky!

Útočníkovi Floridy Panthers tak nezbývá nic jiného než trénovat, ale na to je on zvyklý celý život. Proto dojel na dětský tábor a zkoušel, jak dlouho že je vlastně schopen po boku dětí vydržet. Šlo mu to, a proto si to brzy zopakoval. Na Kladně si udělal fotku v objetí s dalším mladým chlapcem. Evidentně už se nemůže dočkat, až bude muchlovat malého Jágříka…

Hodně se mluví o tom, zda kontroverzní striptérka je zrovna tou pravou dívkou na zakládání rodiny. Přece jen uvařené knedlíky a upečené koláče dítě nevychovají. Podpora od rodiny navíc z Jágrovic strany moc nepřijde, Verču totiž nemusí a ani to nijak neskrývají. No uvidíme, jak to nakonec v aktuálně nejvíce sledované rodině v Česku vlastně dopadne.

Související články

Další články