Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Jarda Jágr pošťuchuje Tomáše Plekance kvůli synovi: Sliby chyby? Máš co napravovat a čas běží!

Lucie Šafářová: Jarda Jágr se trefuje do jména jejího syna
Zdroj: Profimedia/ koláž extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
gratulace

Bývalá tenistka Lucie Šafářová (35) a hokejista Tomáš Plekanec (39) se dočkali druhého potomka a ihned je zalila vlna gratulací. Nechybí mezi nimi ani ta od Jaromíra Jágra (50), který ji pojal s humorem sobě vlastním. Plekymu vyčinil, že nesplnil slib.


Sympatická sportovkyně Lucie Šafářová je podruhé maminkou, k malé Leontýnce přibyl syn Oliver. A spokojený je i tatínek dítěte, útočník hokejového Kladna Tomáš Plekanec, který jako by až po boku své druhé manželky Lucie našel to pravé domácí štěstí. "Malý bráška už je s námi! Vítej v té naší sportovní rodině Oliverku! Jsme moc sťastní, že tě máme!," napsala šťastná maminka na svém Instagramu.

Manžele ihned fanoušci, přátelé a kolegové zasypali gratulacemi a s jednou originální přišel i Plekyho hokejový souputník Jaromír Jágr. "Gratuluji Lucii a Tomášovi k narození miminka a přeji celé rodině hlavně zdraví. Jen tobě jsem chtěl Pleky napsat, že jsi mi dal dva sliby. Ten první byl, že zařídíš, aby porod proběhl až po naší baráži o udržení extraligy. To jsi splnil. Druhý slib byl, že pokud se zachráníme a narodí se syn, bude se jmenovat Jaromír. To jsi nesplnil. Já se nezlobím. Na děti jsi pořád ještě mladý, tak máš ještě šanci splnit to příště!"

Zda se tím Pleky míní řídit a po třetím synovi si pořídí i čtvrtého není známo. Tomáš má kromě novorozeného Olivera s Lucií Šafářovou ještě dva syny s exmanželkou Lucií Vondráčkovou, Matyáše (10) a Adama (6).Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy