Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

JARDA JÁGR NA TRIBUNĚ: Dorazil fandit Čechům, stadion jásal nadšením!

+ Dalších 19 fotografií
MS v hokeji
Na bratislavský stadion Zimního stadionu Ondreje Nepely dorazil fandit nároďáku ten nejpovolanější. Když se legendární Jaromír Jágr (47) objevil na tribuně, Češi propukli v nadšení. Reprezentace je letos v nebývalé síle, po úvodním vítězství nad Švédskem naši hokejisté rozstříleli Norsko 7:2.

Ani hokejový bůh Jaromír Jágr (47) si nemohl letošní šampionát nechat ujít. První páteční utkání sice nestihl, ale v sobotu na zápas pro Norsku už na bratislavský Zimní stadion Ondreje Nepely dorazil.

Jarda se na tribuně objevil ve třetí třetině, kdy už český nároďák své severské soupeře totálně drtil. Stadion pak propukl v nefalšovanou radost. „Krása, jak mu celý stadion zaskandoval. Legenda navěky!“ pochvaloval si jeden z fanoušků na Instagramu.

Za reprezentaci hrál Jágr od 2. listopadu 1989, nechyběl ani ve zlatém Naganu. Od roku 2016 už za český tým na mistrovství nehraje, vysvětluje to únavou. České barvy naposledy oblékl před rokem na zimní olympiádě.

Šampionát bedlivě sleduje i další hokejová špička. Tomáš Plekanec (36) ale dal přednost pohodlí domova a zápas sledoval z pohodlí gauče v kanadském Montrealu.

Mohlo by vás zajímat

Další články