Po boku Jaromíra Jágra (43) se poslední tři roky neobjevila žádná přítelkyně. O některých ženách se spekulovalo, ale nic nebylo potvrzené a oficiální. Teď se ale zdá, že se Jágr opravdu zamiloval. Krásná blondýnka s ním žije v Americe a povzbuzuje ho k jeho excelentním výkonům. S informací přišel portál Blesk.cz

Jágr je totiž teď na ledě opravdovou jedničkou. Ve svém věku válí po boku kluků, kteří jsou sotva dospělí. A na každém zápase ho povzbuzuje jeho křehká přítelkyně. Kamarádí se s partnerkami spoluhráčů a občas jde i s Jardou bruslit na led Panthers.

Užívají si spolu svoje zamilované chvilky, a když není Jarda na ledě, opalují se spolu na pláži, koupou v moři a užívají si navzájem jeden druhého. Je vidět, že mu Veronika vlila novou krev do žil. A Jágrovi to opravdu prospívá.

A co víc! Veronika je i výborná kuchařka. Umí se ohánět u plotny a ráda vaří. I když byste to do její postavy ani trochu neřekli. Tak Jarda může být rád, že mu připravuje dobroty, když se vrátí zničený domů. „Baví mě vařit,“ řekla na finále Miss 2012. Svoje kuchařské výtvory dává i na sociální síť.

Na Vánoce třeba upekla několik druhů cukroví a také Jardovy oblíbené rohlíčky. Ten se musel olizovat až za ušima. Zatím se ale ani jeden k jejich vztahu nevyjadřují. Tak počkáme, kdy je spolu někde uvidíme a hlavně jak dlouho jim jejich láska vydrží.