Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Jarda Jágr a ty holky: Svobodný a bezdětný hokejista oslaví zítra své 42. narozeniny, kdy si konečně najde nevěstu?

Náš nejúspěšnější hokejista se pořád nemůže usadit. Nejspíš bude
muset nejdřív skoncovat s kariérou, protože ta je u něj na
prvním místě.
Zdroj: koláž archiv
+ Dalších 8 fotografií

Hokej vždycky na prvním místě, na nic jiného není u něj čas. Ženy jenom životem procházejí a někdy nechají výraznou stopu, jindy se mihnou tak rychle, že je skoro ani nepostřehneme, ale ještě ho žádná z nich nedonutila se usadit, natož založit rodinu.

Jaromír Jágr (41), nejúspěšnější český hokejista, trochu rozmazlený svou mámou, která se musela podřídit kariéře syna a jednu dobu mu v zámoří dělala hospodyni s vtipnou přezdívkou „Mama Džegr“, sice holky nestřídá jako ponožky, udržuje většinou dlouhodobé vztahy, ale jaksi si neumí vybrat tu, s níž by se nakonec rozhodl k nějakému životnímu kroku.

A pro něj by to měl být ten poslední, protože Jarda je praktikující křesťan a tam rozvod nepřichází jen tak v úvahu, jenže vybírá tak přepečlivě, až by jednou mohl přebrat. Největší šanci naposledy měla Inna Puhajková (27), o čtrnáct let mladší modelka a moderátorka, o níž se jednu dobu dokonce mluvilo jako o jeho snoubence. A vznikaly i zvěsti, že se tajně vzali.

Ale ve skutečnosti se spíš tajně rozešli, ještě půl roku po soukromém rozchodu ze sebe dělali na veřejnosti pár. Vztah postupně vyšuměl hlavně díky Jágrově časové vytíženosti, to stejné zažil s Verešovou (33) a s Kubelkovou (36), se kterou se dodnes přátelí.

Mezitím měl podivný úlet s nováckou moderátorkou Nikol Lenertovou (38) a náručí mu rychlostí blesku proběhla i Lucie Borhyová (35), ale to byl tak krátký románek, že snad ani jakoby neexistoval. Jardovi už táhne na hokejový důchod a blíží se doba, kdy svlékne hokejový dres navždy. Kladenská hokejka vyrostla z vyjukaného malého Jardy s muletem v opravdovou hvězdu a nájezdy zlatokopek si na něj brousí zuby každý den, jenže Jarda je náročný v mnoha věcech a rozhodně musíte reprezentovat na mnoha frontách a přitom se smířit s tím, že dokud tu bude hokej, a ten bude nejspíš i po skončení jeho aktivní kariéry, tak ho bude brát jako svou jedinou a celoživotní milenku.

A co se takhle, Jardo, radši místo po modelkách začít koukat po stejně úspěšných sportovkyních? V tomhle byste určitě jeden druhého pochopili.

Související články

Další články