Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jarda Jágr (48) promluvil o dětech: Zřejmě mám problém s důvěrou k ženám, říká

Jarda Jágr (48) promluvil o dětech: Zřejmě mám problém s důvěrou k ženám, říká
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
zpověď
Hokejista Jaromír Jágr (48) nemůže od března chodit do kostela kvůli pandemii koronaviru. Rozhodl se pro menší zpověď na sociálních sítích a přímo na svém Instagramu vysvětlil, proč stále nemá děti a z jakého důvodu pochybuje, že si je někdy pořídí. Slavný český hokejista si umí představit ty nejhorší scénáře... Není to škoda? Upozornil na to web Týden.cz

Sám Jaromír Jágr vůbec netušil, že zabloudí při svém monologu až do tak vážného tématu. Prozradil na sebe, že mu vlastní rodina v životě chybí. Hned na to však dodal, že se takového kroku ve skutečnosti bojí. "Nejlepší je na to nemyslet," prohlásil otevřeně před fanoušky. Kvůli koronaviru a vládním opatřením se vyzpovídal právě jim na sítích. Upozornil na to web Týden.cz

Ovládán skrze své děti

To hlavní, proč český hokejista nemá děti, je totiž jeho strach z toho, že by ho skrze ně mohla v budoucnu vydírat či ovládat jejich matka. "Z mého pohledu jsou nejhorší rozvody. Když máš malé dítě, neodnesou to ti dva lidé, kteří se rozcházejí, ale to dítě. Mám blok, že bych mohl někomu negativně ovlivnit život. Že by to za rodiče odneslo to dítě," svěřil se Jágr.

Nejhorší možná varianta

Podle jeho hesla, že každý může žít lehčí život, a proto je třeba si to udělat těžké, hned myslel na tu nejhorší variantu. Vztah s matkou svých dětí by mu nevyšel, přišly by tahanice o děti a o peníze a začalo by běhání po soudech. "Jde o to, že tu druhou polovičku nedokážeš kontrolovat. Přicházejí další vlivy, ovlivňování. Neříkám, že to je můj případ, ale vidím to kolem sebe," uvedl Jágr.

"Fakt to není jednoduché. A hlavně z největší lásky vzniká největší nenávist. Taky jsem viděl lidi, kteří byli zamilovaní a dnes se nesnášejí za hrob," dal příklad a doplnil to tím, že mnohdy za to můžou i okolní vlivy. "Máš druhou polovičku, ta jde na kafe s kamarádkou, která ji nabádá, aby nebyla hloupá a nepůjčovala ti to dítě," upřesnil hokejista svou myšlenku.

Problém byl ve mně, míní Jágr

Své bývalé slečny vychvaloval, ale je prý rád, že s žádnou z nich nemá potomky. "Víte, já nedám na svoje expartnerky dopustit. Prostě byly perfektní, problém byl ve mně. Nebudu nic říkat, ale nevíme, co by se stalo, kdybychom měli dítě. Možná by to dnes bylo jinak," vysvětlil Jágr fanouškům. Sám sebe nakonec zkritizoval, že má evidentně vážný problém s důvěrou k ženám.

Upřesnil to tak, že je zvyklý se vždy spoléhat na sebe samotného a věci mít pod kontrolou, to u žen nelze. "Myslím, že jsem případ pro pana doktora Plzáka, ten by mi mohl pomoct," zavtipkoval hokejista, když zakončil těžké téma a odvolal se na deset let mrtvého psychiatra.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy