Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Jarda Hejl má slabost pro lolitku Janu: Dostane na Vánoce pod stromeček rozvod?

+ Dalších 15 fotografií
ULICE
Čeho všeho je schopný arogantní grázl, kterému začíná téct do bot? Radim Mareš si dlouho myslel, že má Janu v hrsti, že si může díky jednostranně výhodné smlouvě dělat, co se mu zlíbí. Teď zjistí, že Jana je silnější soupeř, než čekal. Jana totiž dala na rady Jardy Hejla, který jí s Marešem pomáhá a psychicky drží nad vodou. Jak ale všichni víme, tak Jarda Hejl má slabost pro mladé lolitky...

Situace kolem Jany není vůbec růžová. Mareš ji sdírá, jak jen může. Původně si totiž podivný manažer myslel, že olivovou krásku dostane do postele, pořádně si s ní užije a možná z ní pak udělá hvězdu, jakou by si ona přála být.

Jenomže zádrhel nastal ve chvíli, kdy se Jana začala bránit a rozhodně se s úlisným Marešem neměla v plánu vyspat. Radim Mareš ale odmítnutí nesl velmi těžce. Janu sice podcenil, ale v jednom má navrch. Na vyhrožování a násilí je Jana krátká.

Minulý týden došlo mezi nimi ke konfliktu a Mareš s Janou pořádně práskl o zem. Ta se nyní bojí své právničce o incidentu říct úplnou pravdu a hází zpátečku. Pro takové případy je tady ale Jarda Hejl, který vždy stojí na straně dobra a pravdy.

Na tom by nebylo nic tak zvláštního, kdyby Jarda neměl slabost pro mladé lolitky. Diváci mají jistě v paměti románek s Markétou, který Jardu stál skoro manželství a šťastnou rodinu. Dokud nepotkal Janu, tak to vypadalo, že se poučil.

Ale mladičká Jana, hledajíc útěchu u ostříleného muže, je těžký kalibr i na Jardu Hejla, který se snaží situací ustát, co to jde. Jak tohle může dopadnout? Dostane Jarda od své ženy Lenky pod stromeček rozvod? A co jejich dvě děti?

Mohlo by vás zajímat

Další články