Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Jarda Hejl jako největší nevěrník Ulice: Trpí nepřekonatelnou slabostí pro šťavnaté krásky

Jarda Hejl jako největší nevěrník Ulice: Trpí nepřekonatelnou slabostí pro šťavnaté krásky
Zdroj: archiv TV Nova
+ Další 3 fotografie
ulice
První příčku v soutěži největší nevěrník Ulice si už pěkných pár let drží Bedřich Liška, který miluje ženy, víno a svoji kapelu. Velkou konkurencí ale Bedřicha se v posledních letech stává Jarda Hejl, který je sice ženatý a má dvě děti, ale jeho uhrančivý pohled dostává mladičké dívky v rozpuku do varu. Trumfne Jarda Hejl Bedřicha? Podaří se mu uhnat olivovou krásku Janu?

Jarda Hejl patří mezi stálice nekonečného seriálu Ulice. Z rozevlátého poflakovače, který dlouhá léta žil u své matky a nedokázal se od ní odstřihnout, se stal pohledný chlápek s vlastním podnikáním, ale slabostí pro krásné a mladé ženy.

Proto není divu, že v začátcích padla Jardovi do oka blonďatá srnečka Lenka Drápalová, do které se Hejl okamžitě zamiloval až po ušit. Vedle Lenky dospěl a stal se z něj otec dvou dětí a zodpovědný muž.

Jarda platil za nejspolehlivějšího muže a dokonalého partnera do chvíle, než si ho pomalu začala omotávat kolem prstu mladá a nespoutaná Markéta. Jarda se nechal lacině chytiti do zákeřné pasti. Markéta ho jednoho večera opila, osouložila na kanapi a oznámila, že ho miluje.

V té době měl Jarda chvíli před svatbou, která se po provalení jeho aférky skoro nekonala. Lenka si ale uvědomila, že je to otec jejich dvou dětí a Jardovi dala šanci. Konala se veselka a následně se manželé Hejlovi se svými dětmi přestěhovali do rodinného domu za Prahou.

Olivová kráska Jana poblouznila prošedivělého hezouna od rodiny

Ač Jarda bydlel se svou rodinou za Prahou, tak se do Prahy občas musel vracet. Jeho flirtovnému oku tak neunikla mladičká modelka olivová kráska Jana. Jarda se snažil nejdříve své slabosti vůči šťavnatým dívkám kočírovat, ale jeho pudy byly holt silnější.

Došlo až tak daleko, že Jarda vyznal Janě lásku. "Miluji tě," zvolal hlubokým a tajemným hlasem a odjel zpátky za svojí rodinou. Nyní se ale Jarda Hejl vrací na scénu a jeho první kroky směřovaly právě za Janou.

Letmé doteky a očividné naznačování náklonosti, kterému se mladá Jana nebrání. Má tenhle věkově nesourodý pár vůbec šanci?

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy