Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Japonský výškař přišel o finále velmi kuriózním způsobem: Zradilo ho jeho nádobíčko!

Jeho penis mu Riu zrovna moc štěstí nepřinesl. Během skoku, který by znamenal postup do finále, totiž škrtl o laťku svým údem a ta tak nezůstala na stojanech. Kdyby si vzal těsnější oblečení, možná by ve finále nakonec bojoval.

Obecně se o Asiatech hovoří jako o mužích, kteří nejsou zrovna moc obdařeni. Jenže Hiroki Ogita je výjimkou. Otázkou je, zda bude na své nádobíčko pyšný i po olympijských hrách. Jeho penis mu totiž znemožnil start ve finále skoku o tyči!

Ano, čtete správně. Japonec se zrovna chystal na skok s laťkou ve výšce 545 centimetrů, kdyby ji překonal, mohl postoupit do boje o medaile, jenže pak přišla kuriózní situace. Již byl nad laťkou, ale pak o ni zavadila jeho chlouba a shodila ji.

Tak snad si příště raději vezme nějaké těsnější oblečení, protože takhle hloupým způsobem přijít o finále své disciplíny na olympijských hrách, to skutečně zamrzí…

Mohlo by vás zajímat

Další články