Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Japonsko posílá Islámskému státu jasný vzkaz: Nehodláme se zastrašit a takovou p*del si z vás děláme!

Japonsko posílá Islámskému státu jasný vzkaz: Nehodláme se zastrašit a takovou p*del si z vás děláme!
Zdroj: twitter.com
+ Dalších 8 fotografií

Na jednání některých "lidských tvorů" nelze jednoduše pohlížet už nijak jinak než se značnou dávkou nadhledu a ironie. Jinak byste se taky mohli trochu zbláznit, když se budete snažit najít odpověď na základní otázku Proč?

Krásným příkladem je chování Islámského státu. Ten nás prostřednictvím nechutných propagandistických videí se stínáním hlav zajatců chce především zastrašit a zahnat do kouta. Což se mu opravdu náramně daří, to musíme uznat!

Ne všechny státy ale na popravy svých občanů reagují jenom projevy pobouření či zděšení. Japonsko, které stejně jako zbytek světa momentálně napjatě čeká, jaký bude osud dvou zajatců z jejich země, se kupříkladu rozhodlo pro úplně jinou odezvu, tedy právě pro onen nadhled a ironii.

Na Twitteru se spustila naprostá lavina koláží, která absolutně zesměšňuje řezníka z východu Džiháda Johna, potažmo celý Islámský stát. Už notoricky známé obrázky z pouště si ale přímo koledovaly, aby si z nich někdo udělal dost černohumorný meme. Svou "soutěž" si Japonci dokonce nazvali ISIS Crappy Collage Grand Prix.

A jeden z nich poté radikálům vzkazuje: "Můžete některé z nás zabít, ale Japonsko je mírumilovná a šťastná země s rychlým internetem, takže táhněte do pekla." Na takový přístup můžeme vzkázat jediné: Klobouk dolů!

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy