Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Japonci si potrpí na ledacos. Momentálně jsou nejvíc v kurzu sexy služtičky!

Japonci si evidentně potrpí na „macho“ styl. Cítí se dobře ve
společnosti roztomilých služek, které jim splní všechno, co jim na očích
vidí. Tedy skoro všechno.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Japonská kultura působí na nás Středoevropany často přinejmenším bizarně. Ať už se jedná o módu, hudbu nebo „hentai“, vždycky nás dokáže překvapit tím, jak daleko umí zajít za hranici kýče a nevkusu. Když se do Japonska vypravíte jako turista, čeká na vás nevyčerpatelná studnice zážitků. Unavíte se ve vodním parku, kde si můžete pohrát s roztomilými delfíny, abyste je posléze dostali naservírované jako hlavní chod v tematické restauraci, kde vás obslouží číšníci v těch nejdivnějších oblečcích, jaké si jen umíte představit. Ne náhodou proto patří mezi nejoblíbenější tamní stravovací zařízení takzvané Cosplay restaurace.

Japonky se zde oblékají do kostýmků služtiček a komorných a hrají dokonale své podřadné role. První kavárna tohoto typu vznikla v Tokiu v roce 2001 a ne náhodou patří mezi její nejčastější zákazníky muži, kteří mají problém a něco si dokazují. Podle jedné ze servírek sem nejčastěji zavítají hardcore hráči a anime pitomci. „Myslím, že všichni si tu něco léčí. I když obecně japonští muži se rádi cítí v nadřazené pozici nad ženami,“ říká Lily, jedna z tamních servírek. „Vlastně ani nevím, jak by se tu u nás cítil obyčejný turista. Asi by tomu nerozuměl. To, co tady vidíte, je zkrátka japonský druh fetišizace žen,“ dodává.

Během posledních deseti let rozšířily Cosplay restaurace svou škálu témat, takže „libůstkáři“ mohou přijít poplácat po zadku buclaté služtičky i něžné lolity. „Je to těžké hlavně z toho důvodu, že si o nás někteří zákazníci myslí, že jsme prostitutky a že si s námi tím pádem mohou dělat, co chtějí. Nedochází jim, že jsme tu jen od toho, abychom jim udělaly hezkou atmosféru a přinesly kafe,“ říká Lily. „Pravda je, že máme nějaký scénář. Třeba když k nám vejde host, řekneme mu ‚Okaerinasaimase, goshujinsama!,‘ což znamená ‚Vítejte doma, pane!‘. Zákazník si má připadat jako bohatý pán domu, kterého obskakuje jeho služebnictvo,“ vysvětluje Lily.

Otrlejší návštěvníci se často neubrání pokušení nadzvednout té či oné servírce sukni nebo upustit nějaký ten lascivní nejapný žert. Holky jsou ale většinou už tak otrlé, že jen s úsměvem kontrují a odcházejí přinést další chod.

Související články

Další články