Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jánová to udělala znovu: Ve Slunečné natočila milostné hrátky s Langmajerem

Zdroj: archiv FTV Prima
+ Dalších 21 fotografií
slunečná
Při prvním setkání se na něj ani nepodívala. Jakmile si Sylva přečetla zprávu, že se Janek Linhart topí v penězích, obrátila. Najednou se po něm otáčela a jen u toho rozhodně nezůstala. Ale je v tom háček! Nejedná se o pravého Janka, ale jeho řidiče Vildu. A ten mezi bohaté muže nepatří.

Bára Jánová hraje v seriálu Slunečná pořádnou mršku! Sylva nemá problém s láskou a už vůbec ne s tou k penězům. Když se na statku objeví falešný Janek, neváhá ani minutu a jde po něm. Jenomže se z něj vyklube jeho řidič Vilda v podání Lukáše Langmajera.

„Sylva je dost náruživá, takže máme s Lukášem hodně scén v posteli. Není ale nic vidět, dělá se to oklikou a většinou za zavřenými dveřmi,“ popisuje natáčení milostných scén herečka. Za dobu, co hraje, takových moc neměla. „Ve Slunečné to je jen takové povalování. Všechno skončí dřív, než to začne, nebo naopak. Záběry jsou až poté,“ usmívá se Jánová.

„Samozřejmě není pravda, že bych byla pod peřinou nahá, mám podprsenku nebo tílko, kterému shodíte ramínka. Věřte ale, že takové natáčení není vůbec příjemné. Byla to i jedna z mých podmínek, když jsem vstupovala do seriálu, že se nebudu svlékat. Musí se to udělat jinak,“ přiznala seriálová Sylva.

Nahota už nikdy

Herečka dodnes lituje odhalených křivek v seriálu Doktoři z Počátků. Ze začátku milostného natáčení je stud prý obrovský, ale postupně opadává. „Časem se člověk otrká, ale na začátku je to divné, protože lidi, se kterými točíte, třeba vůbec neznáte, a najednou tu máte polonazí něco předvádět. Hrozné je i to, že na vás kouká asi dvacet dalších lidí.“

Připravit se ale na to předem se prý moc nedá. „Jakmile si přečtu ve scénáři, že se to blíží, řeknu si: Jééé, to zase bude dohadů na place. S režisérem a kolegou pak vymýšlíme, jak to bude nejlépe vypadat, abychom byli ve finále všichni spokojení a divák tomu věřil,“ uzavřela představitelka Sylvy, která díky lásce k penězům a vyměněnému Jankovi jen září.

Související články

Další články