Sestra krále popu Michaela Jacksona (†50) zrušila část evropského turné včetně koncertu v Praze. Přestože jí bude za měsíc padesát let, usilovně pracuje s manželem na miminku.

S touto informací vyrukovala sama Janet prostřednictvím svého účtu na Twitteru, kde svým fanouškům řekla vše na rovinu. „Ve druhé polovině turné došlo k náhlé změně a chci, abyste to věděli jako první. Můj manžel a já plánujeme rodinu, takže budu muset odložit turné,“ oznámila šťastně.

Janet své evropské příznivce také ujistila, že o show nepřijdou. „Musím respektovat rady lékařů, kteří mi řekli, že musím relaxovat. Ale nezapomněla jsem na vás a budu pokračovat v turné, jak to jen bude možné,“ prohlásila zpěvačka.

Pokud patříte mezi její fanoušky a lístky jste měli na dubnový koncert zakoupeny, nezoufejte, od 14. března je budete moci vracet. Ovšem náhradní termín Janetina koncertu v Praze je aktuálně v nedohlednu.

Každopádně my Janet přejeme úspěšné snažení a potomka, jenž bude samozřejmě zdravý, ale i kupříkladu stejně hudebně nadaný jako její bratr či ona sama.