Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Janek Kroupa se zastal Klímy a stojí proti Kajínkovi: Nejsem soudcem mezi slušným člověkem a zločincem!

Janek Kroupa se zastal Josefa Klímy.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 19 fotografií
Investigativní reportér Josef Klíma v posledních dnech přinesl nová svědectví v případu, kvůli kterému Kajínek dostal doživotí. Na základě nových skutečností se Klíma vyjádřil, že nejprve věřil v Kajínkovu nevinu, teď o ní ale pochybuje. Reakce lidí na sebe nenechala dlouho čekat a mnozí se do novináře navezli. Teď se ho zastal kolega Janek Kroupa!

Když si Kroupa přečetl kritiku od lidí na jméno svého kolegy, musel se pousmát. Redakce eXtra.cz se ho zeptala, jak celý spor mezi Klímou a Kajínkem vidí.

„Nebudu dělat arbitra mezi slušným člověkem, kterým Pepa Klíma rozhodně je a zločincem, kterým je Jiří Kajínek. My jsme nikdy neříkali, že Kajínek je nevinný, ale že zločin, kvůli kterému dostal doživotí, se stal jinak,“ byla slova Kroupy, který se dál o věci nechtěl bavit a má ve všem jasno.

Hodně lidí totiž uvažovalo tak, že Klíma je na straně Kajínka. Jenže před pár dny slavný reportér uvedl, že nejprve věřil v Kajínkovu nevinu, teď o ní ale pochybuje. Tím naštval fanoušky slavného vraha. Na svou obranu Klíma uvedl, že se setkal s novým svědectvím, které zpochybňuje, že by Kajínek před více než 20 lety na místě dvojnásobné vraždy nebyl…

Související články

Další články