Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Janečkovy milenky: Ztrapněná Doleželová brečí do polštáře, stálice Markéta situaci s mnohoženstvím zkousne! Jak to?

Nejhorší životní okamžik Jany Doleželové. Myslela, že je Janečkova
přítelkyně, ten se jí před celým národem vysmál v televizi do očí.
+ Další fotografie

Miliardář Karel Janeček (40) se mezi svátky před celým národem vysmál do očí zlatokopce Janě Doleželové (32), která po jedné zahraniční cestě nabyla dojmu, že už je Karlovou partnerkou, aby před kamerou Primy zjistila, že je jen jednou z mnoha milenek.

Životní ostudu známé lovkyně Janeček ještě připepřil společnou oslavou Silvestra se svou stálicí Markétou Sýkorovou (38), která je zvyklá zřejmě na ledasco. Zatímco Doleželová ztropila scénu a ve Špindlu vykopala Janečka ze svého hotelového pokoje, Sýkorová si jen označila na Facebooku, že je ve „složitém vztahu“, a karavana jede dál.

Doleželová mezitím mezi slzami a obvoláváním dalších miliardářů sesmolila toto prohlášení: „Ve světě modelingu jsem zažila různé situace a nikoho nesoudím, každopádně můj názor na partnerský život je diametrálně odlišný od Karlova liberálního přístupu. Neumím si představit zůstat ve vztahu, ve kterém je několik žen, a tuto konstelaci tolerovat. Ctím partnerskou loajalitu a důvěru natolik, že jsem z tohoto důvodu partnerský vztah okamžitě ukončila.“ A kdo někdy s Janou něco měl, ten ví, že „partnerská loajalita“, to je něco, na čem si skutečně zakládá.

A výsledek? Janeček dál zůstane s Markétou, ta se se situací smíří a Karel, který prostě jen říká pravdu, bude žít dál v mnohoženství. A Doleželová? Ztrapněná a ponížená to samozřejmě na Karla ještě jednou zkusí, protože kdo ji zná, ten ví, že se jen tak lehce nevzdává.

Mohlo by vás zajímat

Další články