Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Janečkovo taneční číslo na Českém plese: Na parketu to rozjel jako Travolta, manželka Lilia jen zírala

Karel Janeček a Lilia.
Zdroj: Renata Bušková, koláž eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
Český ples

Miliardář Karel Janeček (49) se svou ženou Lilií Khousnoutdinovou (34) rozhodně vědí, jak se odvázat. Na Českém plese předvedli divoké taneční kreace během vystoupení zpěváků Bohuše Matuše, Heleny Vondráčkové a dalších. Na místě byla redakce eXtra.cz, která vše zdokumentovala.

Český ples si nenechala ujít řada celebrit a mezi pozvanými byl i miliardář a neúspěšný kandidát na prezidenta Karel Janeček se ženou Lilií Khousnoutdinovou.

Janeček měl pohyby jako Travolta

Na akci byli oba oblečeni podle zadaného dress codu, a tak si rozhodně neuřízli ostudu. V průběhu večera bylo vidět, že se oba již patřičně uvolnili, a když se na pódiu objevil zpěvák Bohuš Matuš, Janeček to na parketu pořádně rozparádil.

Jeho kreace připomínaly Johna Travoltu v Horečce sobotní noci nebo Pomádě. Janeček přivíral oči a tančil do rytmu, zatímco jeho žena Lilia chvílemi jen nestačila koukat, co to její muž vlastně provádí. Jak ale poznamenala přítomná redaktorka eXtra.cz, jak Janeček, tak jeho partnerka tančili naprosto výborně!

Stížnost k Evropskému soudu

Janeček na plese působil bezstarostně, přitom nedávný neúspěch při  prezidentských volbách, k nimž ho ministerstvo vnitra ani nepustilo, protože mu úředníci neuznali potřebný počet hlasů pro kandidaturu, zřejmě ještě z hlavy nepustil. Celou záležitost totiž chce dát k Evropskému soudu pro lidská práva.

Jsem přesvědčen, že u Evropského soudu pro lidská práva máme velkou naději na úspěch. Oficiální výsledek voleb se už samozřejmě nezmění, spravedlnosti však bude alespoň zčásti učiněno zadost. Nejedná se zde pouze o můj konkrétní případ. Je primární důležitostí, aby příští prezidentské volby již mohly být skutečně spravedlivé,“ uvedl Janeček pro Seznam Zprávy.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy