Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Janečkova partnerka Lilia o začátcích vztahu s miliardářem: Bylo to strašné, vzpomíná

Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Zpověď
Partnerka miliardáře Karla Janečka Lilia Khousnoutdinova si prožila na začátku vztahu s Karlem složité chvíle. Janeček, který byl v minulosti vyznavačem polygamie, byl velkým soustem i pro zkušenou a oduševnělou Liliu. Ta se nyní svěřila s tím, že začátky s druhým manželem byly doslova strašné. O to víc je obdivuhodné, že jim společná láska stále více a více vzkvétá.

Polygamie, nevyřešené vztahy s bývalou partnerkou, děti z předešlých vztahů. S takovými peripetiemi si musela poradit křehká a zároveň silná Lilia Khousnoutdinova. Žena, která pořádá různé ceremoniály, věnuje se především ženským tématům a snaží se o šíření ženské síly a lásky, byla před Janečkem už jednou vdaná. Do známého matematika se zamilovala spontánně a vášnivě. Nevěděla ale, co ji čeká.

Lilia už v jednom z rozhovorů prozradila, že kdyby věděla, čím si bude muset ve vztahu s Janečkem projít, váhala by, zda by do toho šla znovu. Slova jeho ženy Karla Janečka (46), který byl u rozhovoru přítomen, doslova vyvedla z míry. Nechtěl věřit, že to jeho láska myslí vážně, Lilia si ale stála za svým... Podle ní se ještě tak úplně v jejich vztahu happyend nekoná. To romantický Janeček má na věc jiný názor a je přesvědčen, že vše špatné je za nimi a jejich příběh skončil šťastným koncem.

Lilia je upřímná

O těžkých začátcích se Lilia rozepsala i nyní na sociální síti. Zhodnotila poslední troje Vánoce, které po boku Janečka prožila, a opět zmínila, že to bylo strašné. "Třetí Vánoce spolu. Když se dívám zpět... Je tak trochu neskutečný, že jsme to vůbec zvládli... A došli až sem. 2017 to bylo šílené, ani nechci vzpomínat...," napsala upřímně Lilia k sérii rodinných fotografií.

Ani rok 2018 nebyl pro Karla a Liliu procházkou růžovým sadem. "2018 to bylo taky šílené... Nevyžádané návštěvy, bulvární fotografové před domem, ale přeci jen jsme už slavili jako rodina a uvítali pod stromečkem na Štědrý den všechny naše děti," napsala Lilia, která má s Janečkem dcerku Isabelku.

I přes všechny překážky se manželé nemohou nabažit jeden druhého a láska jim vzkvétá čím dál víc. Lilia a Karel mohou být příkladem toho, že trpělivost přináší růže a že jen přes překážky se lze dostat až ke hvězdám.

Související články

Další články