Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Janeček se přirovnal k Zelenskému a stal terčem posměchu! Lidé sdílí historky ze situací "na hraně"

Karel Janeček.
Zdroj: Martin Procházka/eXtra.cz
+ Další fotografie
satira

Svým životem si žije výrok miliardáře a kandidáta na prezidenta Karla Janečka. Ten, který řekl v rozhovoru pro Deník N, že si dokáže představit, v jak krizové situaci se nyní nachází ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. „Cením si Zelenského, i já jsem zažil situace na hraně, třeba kolem seskoků padákem,“ uvedl Janeček. Sociální sítě nyní zaplavily parodie jeho přirovnání.

Některá slova pronásledují jejich nositele ještě dlouho poté, co byla vyřčena. To se stalo prezidentskému kandidátovi a miliardáři Karlu Janečkovi. „Cením si Zelenského, i já jsem zažil situace na hraně, třeba kolem seskoků padákem,“ řekl v rozhovoru pro Deník N.

Netrvalo dlouho a internet zaplavila smršť parodií. "Jednou jsem se rozhodl dát v bufetu na hlavním nádraží smažený sýr s majonézou, novičok hadr!" napsal známý designér Maxim Velčovský. "Chodím každý týden lézt na stěny a nepředstavitelně se bojím výšek!" přidala se se svojí ironickou historkou Martina. "Taky občas žiju na hraně. Jednou jsem si cvakla jízdenku až několik minut po nástupu do vozu. Vím, jak se Zelenskyj i Janeček cítí," přisadila si na Twitteru Jadlenka.

Jednou jsem omylem nastoupila do tramvaje číslo 2

"Já jsem z Varů," napsala jednoduchou narážku Eva ."Byl jsem na free tekno party s kamarádem, co měl na tričku logo McDonald´s. To bylo hodně na hranách," píše Ivan. "Jednou jsem místo do tramvaje č. 1 nastoupila do tramvaje č. 2," přidala se Kristy. "Já jsem si jednou dal višně a krátce potom mlíčko. To jsou ty situace, kdy člověku prolítne celý život ve vteřině," dodává svou drásající historku Jakub.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy