Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Jane Fonda (82) na Oscarech 2020: Vynesla stejné šaty jako kdysi a zdá se, že nestárne

Jane Fonda (82) na Oscarech 2020: Vynesla stejné šaty jako kdysi a zdá se, že nestárne
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Sekne jí to
Herečce Jane Fonda je už 82 let a musíme podotknout, že na svůj vysoký věk vypadá opravdu skvěle. Jako každý rok, tak i letos se ukázala na předávání cen Oscar. Vynesla šaty, ve kterých se objevila před několika lety a málokdo by poznal nějakou změnu. Člověk by skoro řekl, že Jane snad nestárne.

V pondělí brzy ráno našeho času probíhalo udílení prestižních cen Oscar 2020 Na červeném koberci v Los Angeles se objevila řada světově známých osobností. Všichni vynesli večerní róby a některým to obzvlášť slušelo. Mezi ně patří i herečka Jane Fonda, která před nedávnem oslavila už dvaaosmdesáté narozeniny.

Jane vynesla šaty, ve kterých se předvedla už v roce 2014 při příležitosti premiéry snímku Grace, kněžna monacká na filmovém festivalu v Cannes Šest let poté šaty znovu oblékla a i po letech jí perfektně padnou. Vypadala naprosto skvostně a mimořádně jí to slušelo. Ačkoli šaty už jednou předvedla, žádné velké kritiky se nedočkala.

Červeně rubínová róba je z dílny Elie Saab z kolekce pro zimu 2013. Šaty doplnila o šperky značky Pomellato a na sociální síti vysvětlila, proč zvolila právě je. Vyrábějí je totiž jen z eticky vytěženého zlata a z udržitelných diamantů. Tentokrát Jane v šatech zazářila, když šla na pódium vyhlásit cenu za nejlepší snímek, která byla udělena snímku Parazit. Všichni byli z Jane naprosto uneseni. Nevěříte? Přesvědčte se sami ve fotogalerii.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy