Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jana zmizela po masáži! Kdo jezdí v jejím autě? Pokud je znáte, jsou z vás milionáři

Kde Jana Svobodová může být?
Zdroj: Policie ČR
Policie má nové poznatky o zmizelé Janě Svobodové. Respektive se vynořilo auto pohřešované podnikatelky. A někdo s ním jezdí! Znáte řidiče?

Rodina a policisté stále marně pátrají po zmizelé podnikatelce Janě Svobodové (46). Případ převzali kriminalisté, kteří se specializují na násilné trestné činy. Je totiž možné, že manažerka byla unesena – více informací najdete ZDE.

Nyní ale kriminalisté uveřejnili fotku, která dokládá, že vozem Jany Svobodové někdo jezdí! Firma, v níž zmizelá Jana Svobodová pracovala na vysoké pozici, nabízí milion korun tomu, kdo muže v jejím voze pozná.

„Kriminalisté zároveň zveřejňují fotografii vozidla pohřešované, které neprodleně po zmizení hledané ženy používají dva, pro kriminalisty zatím neznámí muži. Zmiňovaná odměna je určena také tomu, kdo tyto osoby pomůže kriminalistům jednoznačně identifikovat,“ vysvětlil pro Blesk.cz policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Jana Svobodová zmizela ve středu 15. července. Naposledy byla viděna, když odjížděla od masérského salonu v pražských Holešovicích směrem do práce. Pak se po ní slehla zem. Její vůz viděly už jen bezpečností kamery. Pokud o Janě Svobodové cokoliv víte, ozvěte se na 777 716 403 nebo na 976 826 462.

Související články

Další články