Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jana z Výměny manželek to schytala: Děti jsou zanedbané, je líná a doma má bordel

Jana z Výměny manželek to schytala: Děti jsou zanedbané, je líná a doma má bordel
Zdroj: tv nova
+ Další 4 fotografie
výměna manželek
Fanoušci televizní show Výměna manželek mohli ve středu sledovat další dramatický díl. Tentokrát si rodiny zaměnily sympatická Míša a matka tří dětí Jana. Ta se však stala terčem negativních komentářů. Diváci totiž stejně jako náhradní maminka zaznamenali, že její děti jsou poněkud zanedbané.

Výměna manželek to byla vypečená. Trojnásobná matka Jana z Teplic ji strávila celou jako na dovolené. Přijela totiž k milému tatínkovi Alessandrovi za roztomilým chlapečkem jménem Dante. Místo aby chod domácnosti vzala zkušená matka pevně do svých rukou, vše obstarával tatínek, a Janě dokonce musel vysvětlovat, jak má s dítětem zacházet.

Jana přiznala, že její děti jako malé nepotřebovaly příliš pozornosti a neustále spaly. To se však změnilo a nyní si s nimi údajně vůbec neví rady. Většinu času na ně proto jen křičí. Tím jsou ale děti pravděpodobně poznamenané a všimla si toho i náhradní maminka Míša, kterou si otec Jarda nemohl vynachválit. S dětmi se trpělivě učila, překvapila ji ale reakce jedné z Janiných dcer. Ta se nad úkoly rozbrečela a prosila, ať na ni Míša nekřičí. Dívenka totiž nebyla schopná rozpoznat číslo devatenáct.

Zanedbaná holčička překvapila řadu diváků a Janě dali na sociálních sítích co proto. "Ovšem, že je holčička v učení zanedbaná, je zcela evidentní. Žádný návyk, hned nudle u nosu, nepozná šestku od devítky, rodiče tomu opravdu moc nedají," napsala divačka.

"Ta teplická je líná pěkně, to hulení furt," napsala divačka, ke které se hojně přidávali další lidé: "Líná, ošklivá a národní sběratelka odpadu k tomu," psali další s tím, že má Jana doma bordel. Podle nich měla matka štěstí, že trávila čas s manželem Alessandrem, který byl k Janě přívětivý.

Janin manžel objasnil, že je matka závislá na telefonu, a proto se nevěnuje dětem. To se ale po Výměně manželek změnilo a tatínek začal uvažovat nad tím, že by se mohli přihlásit znovu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy