Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Jana z Výměny manželek napadla Nelu: Vytrhat jí nehty zaživa a ať umře na raka! Co jí Slováková provedla?

Nela Janu pořádně vytočila!
Zdroj: archiv/instagram
+ Dalších 5 fotografií
Tak tohle je drsné! Jana z Výměny manželek, které se proslavila hlavně hláškou "mačkáš mi hada, debile", teď posílá drsný vzkaz hvězdičce Nele Slovákové. Čím ji blondýna vytočila tak, že jí Jana přeje rakovinu a mučení?

Ostrá slova a přání jenom toho nejhoršího na účet Nely Slovákové. Jana z Výměny manželek se pořádně vytočila poté, co shlédla článek a fotografie Nely Slovákové, která se pochlubila novou vestičkou z pravé kožešiny.

Milovnice zvířat tohle nemohla nechat jen tak a Nele pořádně naložila: „Karma je fajn, třeba chcípne na rakovinu!“. Jana je ženská od rány a rozhodně nemá problém říct, co si myslí. Nela Slováková tím rozčílila velké množství lidí. Také nezapomněla zdůraznit, že jestli s tím má někdo problém, ať se laskavě nedívá. Nezajímá ji totiž názor ostatních a jak sama zdůraznila, je to její účet na Instagramu.

U těchto výroků se Jana z Výměny manželek neudržela a zasadila Slovákové další ránu v podobě drsných slov: „No v dnešní době kdy dělají umělou kůži a kožešiny k nerozeznání bych za to takovým m*dkám trhala nehty za živa!“

Nela je známá tím, že má ráda luxus a drahé kousky od návrhářů světových značek. Tento příspěvek s kožíškem ale nevychytala a Janu to pořádně nadzvedlo ze židle! Jana za svá drsná slova sklidila úspěch a lidé na sociálních sítích s ní souhlasí ve všech bodech.

Související články

Další články